Albert z prodeje stahuje vysoce nebezpečné máslo, které si zakoupily tisíce zákazníků

Fotografie: Pohled 111 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Pokud jste si v poslední době zakoupili toto máslo, raději ho rychle vraťte na prodejnu. Známý obchodní řetězec ho stahuje z prodeje a vrací peníze.

Máslo patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejzákladnější potraviny po celém světě. Není sice žádným tajemstvím, že jeho cena rok od roku raketově stoupá nahoru, ale i tak si ho Češi pravidelně kupují a používají ho takřka při každém vaření. Pokud jste si ho nicméně koupili během nedávné doby v Albertu, raději buďte na pozoru. Obchodní řetězec totiž začal stahovat určitou šarži z prodeje s tím, že je vadná, a vrací zákazníkům peníze zpět.

Vadné máslo v Albertu

Pokud jste si v Albertu nedávno kupovali máslo, raději ho odneste zpět na prodejnu. Řetězec ho začal z regálů stahovat poté, co zjistil, že jeho kvalita není v žádném případě vyhovující. Žádné upřesňující vysvětlení nebylo podáno. Jedná se o produkt s názvem „CCH Máslo 82 %“ o hmotnosti 250 gramů a s datem spotřeby do 27. 2. 2025, GOLD číslo: 26819501, EAN: 8590421036563. Výrobcem a dodavatelem této oblíbené potraviny je přitom podle serveru TN firma Lakmilk z pražských Horních Počernic.

„Zákazníci, kteří si uvedené zboží zakoupili, mají možnost ho vrátit do 27. února a dostanou zpět peníze,“ uvedla společnost na svých webových stránkách s tím, že se všem poškozeným omlouvají a nabízí rychlé řešení. Ačkoli jeho konzumace nemusí mít žádné závažné dopady na zdraví ani kontraindikace, obchodní řetězec nechce, aby si zákazníci kupovali v regálech závadné zboží. Celou událost tak plánuje řešit se zmíněným dodavatelem.

Coca-Cola

Supermarkety jsou nuceny stahovat z prodeje tento slazený nápoj. Našli v něm nebezpečné chemikálie

máslo
Fotografie: Freepik

Dle dostupných informací by se mělo jednat pouze o tuto konkrétní šarži másla, u jiných by zákazníci neměli mít obavy z konzumace. Aby byli nakupující v obraze, měli by jednak sledovat weby obchodů, v nichž své potraviny pravidelně pořizují, jednak stránky Potraviny na pranýři, kde se objevují nálezy Státní potravinářské a zemědělské inspekce. Na webu SvětKreativity jsme informovali o dalších závadných výrobcích, šlo o hračky i kosmetiku.

Zdroje: Albert, TN

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*