Běžná jízda výtahem se proměnila v noční můru. Mladíci si vystřelili z Rusů hrozivým vtípkem, nepovedlo se

Fotografie: Freepik

Žerty patří k oblíbeným kratochvílím lidí. Naštěstí většina z nich končí dobře. Hrdiny tohoto vtipného příběhu jsou lidé, kteří se prostě jen rozhodli jet výtahem.

Vymyslet a zinscenovat opravdu dobrý žert se může ukázat jako něco co nemusí být vůbec jednoduché. Nesmí být životu nebezpečný a zároveň musí být schopen pobavit. Tento vtípek byl pro osoby, které se rozhodly využít výtah, jako kdykoliv jindy, určitě méně zábavný. Ve výtahu byl nainstalován monitor, který vytvářel speciální obrazy. Díky těmto systémům byl výtah upraven tak, aby se stal nevinnou pastí pro náhodné kolemjdoucí.

Jízda ve „výtahu smrti“

Výtahové vtípky, neboli „pranky“ se na sociálních sítích stále těší velké oblibě. Člověk si říká, jaké ztřeštěné nápady mají někteří vtipálci. Viděli jsme už ledacos, nicméně v kůži aktérů tohoto videa, bychom se ocitnout rozhodně nechtěli. Takže, buďte opatrní vždy, když budete nastupovat do výtahu. Nikdy nevíte, kdo vás natáčí.

Ve videu vstupuje do výtahu pár, který neví, co se stane. Oba si tiše povídají a v jednu chvíli se zavřou dveře a výtah se rozjede. Pár pokračuje v komunikaci, dokud si venku nevšimne znepokojivého obrazu. Okolní krajina se stále více míhá, výtah nabírá na rychlosti a při stoupání se silně otřásá. Zdá se, že všechno v mžiku vyletí nahoru. Zejména žena je velmi vyděšená, až se ze strachu přitiskne ke zdi. Po chvíli se však situace vrátí do normálu.

Fotografie: Pexels

Video pokračuje záběrem na ženu i muže, kteří se snaží pochopit, co se vlastně stalo. Teprve později si uvědomí, že se stali obětí žertu, a oddechnou si. Obětí žertu se stal nejen ruský pár, ale i další lidé, kteří byli na videu zachyceni. Každý z nich vyjádřil strach z tohoto okamžiku jiným způsobem. Jak byste se zachovali, kdybyste se ocitli na jejich místě? Myslíte si, že jsou tyto vtípky v pořádku? Nebo už se jedná o něco, co je za hranou?

Zdroj: Bigodino

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]