Lidé vešli do výtahu a absolutně netušili, že se pro ně stane noční můrou. Všechny ovládl strach

Fotografie: Depositphotos

Když tento mladý pár nastoupil do výtahu, rozhodně netušil, že dojde k něčemu takovému. Stali se totiž terčem nevhodného vtipu.

Žerty a různé vtípky miluje snad úplně každý. Tedy do té doby, než si někdo nevystřelí z vás, to už se tolik nesmějete. Naštěstí ale většina těchto vtipů končí dobře a nikomu se nic nestane. Tento pár se stal obětí organizovaného vtípku ve výtahu. Teď si možná říkáte, že se nic tak hrozného nestalo, ale je ovládl opravdový strach. Pojďte se podívat, co se vlastně stalo.

Vtípky mohou být nebezpečné

Udělat na někoho skutečně dobrý vtip se může zdát velmi jednoduché, ale opravdu tomu tak není. Často je to totiž složitější. Ve skutečnosti totiž nesmí být životu nebezpečný, a k tomu ještě musí pobavit veřejnost. A bohužel, tento vtípek není zábavný pro toho, na koho je připraven. Tito lidé se totiž většinou nebaví, spíše jsou buď naštvaní, nebo vyděšení.

Fotografie: Pexels

Pokud totiž mají oběti vtipů slabé srdce, může i obyčejná jízda výtahem skončit infarktem. Pojďte se podívat, čím si tento snoubenecký pár z Ruska musel projít. Nejprve bylo třeba do výtahu nainstalovat kamery a monitor, který uvnitř výtahu vytvářel speciální obrazy a efekty. A díky tomu byl výtah připravený na to vyděsit lidi, kteří do něho vstoupí.

Lidé byli opravdu vyděšení

Ve videu nastupuje do výtahu pár, který absolutně netuší, co se má stát. Ti dva si o něčem povídají a poté se dveře zavřou a výtah se rozjede. Pár pokračuje v rozhovoru, dokud si nevšimne znepokojivého obrazu. Okolní čím dál víc bliká, výtah nabírá rychlost a při stoupání se hodně třese. Vypadá to, že celý výtah vyletí nahoru.

Především žena je velmi vyděšená, měla takový strach, že se přitiskla ke zdi. Po chvíli se ale výtah začne vracet do normálu. Ve videu potom můžete vidět, jak se muž i žena snaží přijít na to, co se vlastně stalo. Po chvíli si uvědomí, že se stali obětí vtipu, a úlevou si vydechnou. Nebyli však jedinou obětí tohoto vtipu. Každý člověk ale svůj strach vyjádřil trošku jinak.

Zdroj: Bigodino

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]