Děti po smrti své 82leté matky zveřejnily její vlastní nekrolog. Všichni zůstali stát jako opaření

Fotografie: Freepik

Zveřejnění vlastních nekrologů se dožaduje málo lidí. Případ této ženy byl zvláštní, protože nejen, že chtěla nekrolog zveřejnit, ale jeho obsah byl dosti netradiční.

Úmrtí blízké osoby je pro většinu lidí vždy velice smutnou událostí. Každý takový člověk se snaží vypořádat se s touto ztrátou po svém. Čtení nekrologů, které po sobě někteří lidé zanechají, patří také mezi rituály pozůstalých. Velmi neobvyklým nekrologem byl ten, který chtěla sama zemřelá po své smrti zveřejnit. Její potomci tak samozřejmě učinili. Každý, kdo si jej pak přečetl, se nad obsahem musel alespoň na chvilku pozastavit.

Žena prožila radostný život

Sibyl Marie Hicksová prožila úctyhodných 82 let svého života. Všemi blízkými vždy byla označována za veselou kopu a za člověka, který se neustále snažil mít dobrou náladu. Pro kousek legrace Sibyl nikdy nechodila příliš daleko. Po své smrti po sobě zanechala manžela Rona a své děti. O svém manželství často hovořila jako o koňském spřežení a manželovi přisuzovala roli koňského zadku.

Pozůstalí nevěřili svým očím

Den po smutečním obřadu, kdy se všichni pozůstalí rozloučili se svou milovanou Sibyl, se potomkům dostal do rukou její nekrolog. Ten si údajně psala Sibyl sama s menší pomocí manžela Rona. Nyní tedy bylo na čase, aby si jej všichni přečetli. Po dočtení měli všichni slzy v očích z toho, jaká Sibyl dokázala být a jak se dokázala v nekrologu vyjádřit.

Sibyl zmínila všechny blízké

V nekrologu mimo jiné zaznělo, jak Sibyl bolí přiznat to, že se koňské spřežení s manželem rozpojilo. Nezapomněla také vzpomenout na všechny své děti, kde ke každému měla vtipnou poznámku. Například o dceři Brendě napsala, že vždy byla ta, co běžela uklidit koupelnu před příchodem návštěvy. O dalším synovi Brianovi zase napsala, že byl veliký milovník. V další větě však zaznělo, že se jednalo hlavně o lásku k jistým sušenkám.

zveřejněný nekrolog

Nekrolog děti zveřejnily

Děti se rozhodly nekrolog zveřejnit, aby se mohla veřejnost pobavit tím, jaká dokázala tato žena být. Její věčně dobrou náladu potvrdilo i to, jak vtipná dokázala být ve svém nekrologu. V něm mimo jiné poznamenala, že má konečně to žhavé tělo, o kterém vždy snila. Tato její věta byla narážkou na to, že byla zpopelněna. Sibyl bohužel zemřela poté, co se ji výrazně zhoršil zdravotní stav po diagnostikování Alzheimerovy choroby. Svůj odchod ze světa však pojala velice unikátně.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]