Nebude se vám chtít věřit tomu, že se z obyčejného chleba dá vytvořit tak dobrý pokrm. Jen ho zabalte do alobalu a vyčkejte

Připravte si naprosto skvělý pokrm z obyčejného chleba, který zvládne připravit úplně každý, dokonce i začátečník.

Chléb má v domácnosti snad úplně každý, protože se z něj dají dělat dobré snídaně, večeře a mnohdy dokonce i obědy. Někdo má rád pšeničný, někdo celozrnný, ale většina lidí jí chléb úplně každý den. A dnes si můžete připravit skvělý pokrm právě z obyčejného chleba, který se dokonale hodí, když k vám přijde nějaká návštěva. Tak co, vyzkoušíte ho?

Co budete potřebovat

Doopravdy k přípravě tohoto pokrmu budete potřebovat vlastně pouze chleba, protože ostatní suroviny už záleží jen na vás. Takže si třeba můžete vzít salám, slaninu, tvrdý sýr, cibuli, kečup a další ostatní suroviny. Zkrátka to, na co budete mít chuť. Můžete se spolehnout na to, že příprava tohoto pokrmu je extrémně jednoduchá.

Zvládne to každý

Nejprve si vezměte bochník chleba, odřízněte jeho vršek a vydlabejte vnitřek. Dovnitř chleba poté dejte nějaký vámi oblíbený tvrdý salám a k němu ještě přidejte zakysanou smetanu. No a nyní přichází čas na to přidat k salámu ještě pár cibulových kroužků. Cibule tomuto pokrmu dodá tu správnou chuť, takže ji rozhodně nevynechávejte. Jako další přidejte orestované mleté kuřecí maso a trošku hořčice.

A nakonec ještě přidejte nakrájenou papriku a šunku. Kdo má rád kečup, může ho přidat taky. A nebo třeba nakrájené zelí, to už opravdu záleží jen a pouze na vás. No a úplně nahoru se nejlépe hodí dát tvrdý sýr. Nyní přikryjte tento sendvič tou částí, kterou jste z chlebu odřízli. Chléb dejte do alobalu a dejte do trouby na 30 minut péct při 150 stupních. Přejeme vám dobrou chuť!