Poloha, ve které nejčastěji spíte, toho hodně vypovídá o vaší osobnosti. Najděte konečně odpovědi na otázky, které vás trápí

Fotografie: Depositphotos

Poloha, ve které spíte, dokáže prozradit mnohé o vaší osobnosti. Zjistěte, co se ve skutečnosti ukrývá ve vašem nitru a poznejte pravdu.

Lidé neustále touží po tom, aby mohli zjistit, jací ve skutečnosti jsou. Podle někdejší studie je ovšem možné, že lze určité rysy lidské osobnosti přiřadit k člověku podle polohy, ve které spí. Abyste se o této skutečnosti mohli přesvědčit sami, níže si přečtěte jednotlivé vysvětlivky přiřazené ke každé spánkové poloze a poznejte svou pravdu. Více popsal psycholog Raj Dasgupta.

Poloha na boku: Klidný a spolehlivý

Pokud rádi spíte na boku, pravděpodobně jste velmi klidný a spolehlivý člověk. Nic vás jen tak nerozhodí a nebojíte se ani té největší hrozby. Navíc nemáte tendenci mít strach z budoucnosti – snažíte se žít především v přítomnosti. Co na vás ale lidé nejvíce mají rádi je to, že se jen tak neurazíte.

Fotografie: Freepik

Poloha plodu: Velmi zranitelný

Přestože je podle mnohých vědců tato poloha pro spánek nejzdravější, vypovídá o vaší osobnosti něco opravdu nevídaného. Schoulení se do klubíčka by totiž mohlo odkazovat na to, že se uzavíráte před svými problémy. Přesto však tato polohy vypovídá o lidech, že jsou velmi nadějnými umělci, na které čeká celý svět.

Poloha na břiše: Impulzivní

Pokud spíte rádi na břiše, je vysoce pravděpodobné, že jste impulzivní člověk, který má vždy všechno pod kontrolou. Jste totiž velmi zodpovědný/á a vždy musíte mít přehled o tom, co se kde děje. Jedinou vaší nevýhodou je fakt, že nemáte rád/a překvapení – to ovšem všichni ve vašem okruhu dávno ví.

Fotografie: Pixabay

S jednou nohou do boku: Nepředvídatelný

Máte během spánku často jednu nohu do boku? Pokud je vaše odpověď ano, tak vás mají ostatní pravděpodobně za velmi nepředvídatelnou osobu, kterou je téměř nemožné zlomit. Ať už jde o práci, nebo osobní život, zbožňujete stabilitu a důkladnost, ovšem někdy jste také velmi nerozhodný a náladový. Je dokonce možné, že z mohou mít ostatní někdy strach.

Na zádech: Pozitivní

Pokud nejčastěji spíte na zádech, jste pravděpodobně velmi pozitivní člověk, který je vždy středem pozornosti – to vám však nijak nevadí. Lidé si vás váží především díky vaší upřímnosti, ovšem někdy byste to neměli s vašimi slovy tolik přehánět, mohlo by se vám to totiž vymstít.

Fotografie: Pixabay

Zdroj: Healthline

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]