Dětský krasobruslařský pár všechny uchvátil svým neuvěřitelným představením

Myslíte si, že krasobruslení je určeno jenom pro dospělé? Rozhodně ne. Tento mladý pár každého zkušeného krasobruslaře zastíní. Pokud nevěříte, není nic jednoduššího než se na jejich vystoupení podívat. Jde o ruský krasobruslařský pár, o kterém jistě ještě několikrát uslyšíme.

Dá se očekávat, že díky jejich talentu a také díky tréninku se budou posouvat dále. A kdo ví, možná budou v budoucnu krasobruslařským párem s desítkami zlatých medailí z olympiády.

Vše začalo nevinně

Oni mají nejenom velký talent, ale také dokonale propracovanou choreografii. Ta ve většině případů vypadá nevinně. Vše začíná pozvolna, jako by chtěli navodit pocity, že jsou ještě děti a jejich vystoupení bude píše roztomilé než technicky precizní. Zdání ale klame. Jakmile uběhne pár vteřin, tyto dvě děti ukážou, o čem špičkové krasobruslení je. Zkušení mistři by jim mohli jenom závidět. A toto jejich vystoupení to potvrzuje. Leží na zemi, hýbou rukama a pomalu se zvednou a potom to začne. Neuvěřitelné vystoupení.

Velký talent, mnoho dřiny a špičkový trenér

Co je jasným receptem na úspěch? Tento dětský pár dokázal spojit tři důležité věci, bez kterých se krasobruslení neobejde. Je to talent, dále je to také mnoho dřiny a v neposlední řadě je to také špičkový trenér. A jak je vidět, kombinace těchto tří pilířů dokáže vytvořit něco, co bere dech. Potom stačí pár minut na ledě a rázem jsou miláčky publika, ale i fanoušků po celém světě.

Podívejte se na jejich vystoupení

Chcete na vlastní oči vidět jejich zcela dokonalou show, plnou precizních triků a také skvělé choreografie na známou písničku Hallelujah? Pokud ano, můžete se podívat na záznam jednoho z jejich nejzajímavějších vystoupení. Tak co, souhlasíte s námi, že strčí do kapsy mnoho dospělých párů a že o nich za pár let jistě určitě uslyšíme? Předpokládáme, že odpověď na několik těchto otázek je jasná.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]