Dětský srovnávač Pidio.cz pomůže najít zboží za nejlepší ceny

Fotografie: Depositphotos

Děti jsou obrovská radost, ale přichází s nimi také spousta starostí, zejména nutnost nákupu hromady vybavení, oblečení a pomůcek. Děti se navíc rychle vyvíjí a rostou, s čímž se mění i jejich potřeby. První roky života jsou tedy spojeny s nemalými investicemi. Pro naše nejmenší chceme to nejlepší, zároveň s ohledem na nějaký finanční limit. Kde takové dětské produkty hledat?

Nejlepším místem pro jejich hledání je určitě dětský srovnávač. Najdete na něm téměř nekonečné množství produktů, které si prohlédnete a porovnáte na jednom místě, aniž byste museli přepínat mezi webovými stránkami. Zároveň nasbíráte spoustu inspirace na pomůcky, o nichž jste možná ještě ani neslyšeli.

Jak funguje dětský srovnávač?

Jistě znáte jiné známé srovnávače. Dětský marketplace Pidio.cz funguje velmi podobně, jen je zaměřený na dětské zboží a má lepší algoritmy pro třídění, řazení a filtrování. Sám tedy žádné zboží neprodává, pouze zobrazuje produkty ověřených značek a distributorů. Velký kus práce tedy udělal už za vás. Nemusíte obětovat čas na průzkum, zda se jedná o kvalitní značku, jestli s ní mají ostatní maminky dobré zkušenosti a zdali je zdravotně nezávadná a bezpečná pro vaše děťátko. Všechny produkty, jež dětský srovnávač zobrazuje, takové jsou. Ostatně vždyť za ním stojí tým mladých lidí, kteří v životě řešili či řeší stejné problémy jako vy. Také hledali nejlepší kvalitu od českých i zahraničních výrobců s potřebnými povoleními a certifikáty.

Jaké produkty na srovnávači najdete?

Dětský srovnávač představuje rozmanité dětské zboží. Velká sekce je věnována oblečení, protože tím, jak dítě roste, ho potřebujete opravdu hodně. Nechybí ale ani autosedačky, kočárky, potřeby na přebalování, krmení, nábytek do dětského pokoje, hračky, pomůcky pro kojení a produkty péče o dítě i matku. Pidio.cz je dětský marketplace určený nejen maminkám, ale i těhotným, které na své děťátko netrpělivě čekají. Nechybí těhotenská móda, podpůrné pásy, těhotenské polštáře, pásy do aut ani potřeby pro nastávající maminky do porodnice.

V každé kategorii lze přehledně filtrovat produkty a řadit je podle kritérií, která vás zajímá. Potřebujete cenově nejpříznivější variantu? Chcete si objednat zboží, jež má kladné hodnocení od ostatních? Pochopitelně je možné filtrovat i konkrétní výrobce, s nimiž máte dobré zkušenosti.

Poraďte se s ostatními maminkami

Těhotenství a rodičovství s sebou nese spoustu otázek. Každý chce dítěti dopřát tu nejlepší péči a být tím nejlepším rodičem. Ne na všechno se ale dají najít odpovědi v knihách a na internetu. Sem tam vás prostě zajímají zkušenosti ostatních, jak některé věci dělaly další maminky. Pokud zrovna žádnou ve svém okolí nemáte, protože kamarádky jsou ještě bezdětné, přijďte se zeptat do diskuze na dětský marketplace Pidio.cz.

V diskuzním fóru je možné zeptat se ostatních uživatelek webu, tedy ostatních maminek. Na internetu vystupujete anonymně, takže se nemusíte stydět ani za intimní otázky, i ty k životu patří. Dozvíte se, jak si zařídili různé věci ostatní, načerpáte zkušenosti, tipy a rady. Na Pidio.cz ovšem najdete i možnost diskuze s odborníky. Aktuálně je možné zeptat se na to, co vás zajímá, profesionálů z reprodukční kliniky REPROMEDA. Do budoucna portál bude navazovat spolupráci s dalšími specialisty, kteří vám poskytnou relevantní odborné rady.

Využijte soutěží, informací na blogu a od bloggerů

Dětský srovnávač Pidio.cz není pouze místem, kam si přijdete vybírat produkty pro své dítě. Zároveň je portálem, na němž načerpáte spoustu informací. Mnoho se dozvíte na článcích v blogu, případně od bloggerů, s nimiž srovnávač spolupracuje. Cílem Pidio je vybudovat komunitu maminek, propojit návštěvníky sociálních sítí. Jde o komplexní projekt, který v ČR nemá obdoby. Funguje od roku 2019 a zatím se stále rozrůstá, přibývají nové funkce a spolupráce. Web také pořádá soutěže o produkty pro miminka a maminky.

Dětský srovávač Pidio.cz je přístupný bez registrace. Bez registrace je možné si prohlížet produkty i číst diskuze. Naplno si ho ovšem užijete až po zaregistrování se – buď jednoduše přes Facebook, nebo přes e-mail, jestliže profil nechcete spojovat se svou identitou na Facebooku. Po registraci získáte možnost zapojovat se do diskuzí, vytvářet nová témata ve fóru a také ukládat si produkty. Když narazíte na něco, co se vám líbí, jednoduše si to uložíte do oblíbených produktů.

Specializovaný vyhledávač na dětské zboží Pidio.cz denně zobrazuje přes 200 000 produktů a pomáhá maminkám z celé ČR. Najdete ho také na sociálních sítích Facebook a Instagram.