Matka čtyř dětí svým příběhem na internetu dojímá celý svět. Po těžké autonehodě skončila na vozíku a život se jí změnil od základu

Fotografie: Pixabay

Sedmatřicetiletá Riona je maminkou čtyř dětí. Po zranění páteře si uvědomila, že možná již nikdy nebude chodit. Její příběh je dojemný.

Jejich rodina nikdy nebyla dokonalá, ale už jen kvůli dětem nějakým způsobem fungovala. Vše se změnilo ve chvíli, kdy si Riona zranila páteř a zůstala upoutaná na nemocniční lůžko. Po necelém týdnu od úrazu ji opustil její manžel. Ve chvíli, kdy ho potřebovala nejvíce. O několik týdnů později se pak žena a maminka čtyř dětí dozvěděla, že už možná nikdy nebude chodit. Vše začalo autonehodou.

Je to silná žena

Ačkoli se toho v jejím životě odehrálo opravdu mnoho a pravděpodobně přemýšlela i nad tím, že svůj život raději ukončí, nakonec ukázala, jak je silná. Se svými chmurnými myšlenkami se Riona dokázala vypořádat. Začala tím, že se chtěla opět postavit na své vlastní nohy, a tak začala docházet na fyzioterapii. Díky ní dokázala udělat po nějaké době několik samostatných kroků. Tady začal malý zázrak.

Fotografie: Freepik

Během terapie se žena setkala s trenérem Keithem Masonem. Ten ji nakonec neléčil jen nehybné nohy, ale také zlomené srdce, které zůstalo po čtrnáctiletém manželství. Riona si totiž se svým terapeutem velice rozuměla a i přesto, že je již zcela vyléčená se ti dva vídají i nadále. Postupem času se do sebe totiž zamilovali. A nového náhradního otce si zamilovali také její děti. Na své nohy se Riona stále nepostavila úplně.

Uběhla dva maratony

To však není vůbec důležitá. Přijala svůj nový život a pomocí invalidního vozíku uběhla dva maratony. Pár kroků však bojovnice bez pomoci druhých udělat dokáže. A to je opravdu úctyhodné. Se svým novým přítelem nyní nejen žije, ale také nadále trénuje a svůj boj nevzdává. Riona přiznala, že vše, co zažila ji udělalo mnohem silnější a také cílevědomější. Je to opravdu bojovná a silná žena.

Riona zveřejnila svůj příběh, aby ostatním lidem v podobné situaci ukázala, jak je důležitá silná vůle žít a bojovat o svůj život. A také proto, že je v takových chvílích důležité přijmout svůj úděl, ať už je jakkoli těžký a bojovat o krásný a spokojený život. Možná nebude takový, jako jste si ho původně představovali, může být však ještě lepší. I s handicapem.

Zdroj: Ladbible

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]