Elena (6 let) tragicky zemřela na rakovinu. O pár dní později učinila matka neočekávaný objev v jejím šuplíku

Fotografie: Depositphotos

Každý člověk se musí se smrtí někoho blízkého vyrovnat. Tito rodiče byli překvapeni tím, co pro ně nachystala jejich dcera, která zemřela na rakovinu ve velice nízkém věku.

Smrt je v životě každého člověka nevyhnutelná, ale mnoho lidí se jí bojí nebo by nejraději přišli na lék, díky němuž budou žít navěky. Nikdo doposud ale podobný lék neobjevil, a tak nezbývá nic jiného než smrt akceptovat. Bohužel někdy přijde velice nečekaně, a to i u malých dětí, které měly celý život před sebou. Tito rodiče zažili smrt vlastní dcery a poté objevovali po domě různá překvapení.

Smrt u dětí

Žádný rodič by neměl zažít smrt svého vlastního dítěte, ale bohužel je realita trochu jiná, a tak se některým lidem stane, že o své dítě přijdou. V mnoha případech se to stává kvůli tomu, že je u dítěte objeveno smrtelné onemocnění, na něž nezabírá léčba a žádná jiná možnost už nezbývá. Podobně to bylo i u této holčičky.

Šťastné rodinné chvilky

Žena jménem Keith a její manžel Brooke neměli příliš jednoduchý život. Ještě předtím, než jim do života vstoupila velká tragédie, si ale užívali krásné chvilky se svou dcerou Elenou (6 let), která byla velmi energické dítě. Ráda si hrála, četla knihy, malovala obrázky a byla také hodně vtipná. Jednoho dne však lékaři rodičům oznámili špatnou zprávu.

U malé Eleny lékaři přišli na vážné onemocnění

Když lékaři říkali Keith a Brookovi o tom, že jejich dcera má vzácný druh rakoviny, nemohli tomu rodiče malé Eleny uvěřit. Její rakovina byla velice agresivní, postupovala rychle a měla negativní vliv na celé Elenino tělo. Kvůli tomu lékaři rodičům rovnou řekli i o tom, že jejich malé holčičce zbývá pouhých pár měsíců života.

Fotografie: Pexels

Rodiče netušili, jak situaci zvládnou

Pro rodiče nebylo nic těžšího, než se koukat na svou dceru a přemýšlet nad tím, jak jí tuto zprávu sdělí a jak si s ní užít poslední chvilky v životě. Po několika diskuzích se rodiče shodli na tom, že Eleně nic říkat nebudou a pokusí se jí splnit všechny sny, dokud je ještě naživu. Zároveň si psali deník o tom, co s Elenou zažili a jak se chovala nebo reagovala.

Tento deník si chtěli uschovat do budoucna, aby mohli vzpomínat na svou malou dcerku a také proto, kdyby Eleny malá sestřička zapomněla některé věci. Jak čas plynul, rakovina se u Eleny zhoršovala a jednoho dne napadla i mozek. Z tohoto důvodu Elena nemohla mluvit a její tělo upadlo do paralýzy.

Po smrti Eleny nacházeli rodiče různá překvapení

Bohužel Eleny tělo se s rakovinou nedokázalo poprat, a tak malá holčička zemřela. Rodiče byli z celé situace velmi smutní, ale když jednoho dne Keith otevřela šuplík stolu, našla zde růžový papírek, na kterém byla nakreslená rodina a bylo na něm napsáno: „Miluji tě, mami, tati a Grace.“

Při přečtení a pohledu na papírek měla celá rodina úsměv na tváři a mysleli si, že tento papírek tam byl náhodou. Později je ale nacházeli všude po bytě, a dokonce byly i mezi vánočními ozdobami, na obalech CD nebo mezi knihami. Podle Keith Elena pravděpodobně věděla, že zemře, a chtěla rodičům takto sdělit, že vše bude zase v pořádku.

Zdroj: ExtraIe

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]