Hacking nábytku letí – předělejte si například ten ze Sconta, a ještě se slevou

Starý i nový. Z bazaru i z obchodu. Na co najímat designéra či truhláře a nechávat si dělat nábytek na míru. Snadno si jej vyrobíme i svépomocí. Nejlépe tak, že „hackneme“ jiný.

Toužíte po obrovské knihovně, která pokryje celou stěnu v obývacím pokoji? Nemusíte si pořizovat knihovnu na míru. Vytvořte si ji z jiných kusů nábytku, které propojíte navzájem.

Proč nedělat knihovnu sice „na koleně“, ale od samého začátku? Desku po desce, šroubek po šroubku? Protože předělat jiný nábytek je mnohem jednodušší. Využít lze i kusy, které již máte doma, doplnit je novými, případně zajímavě improvizovat. Proč by třeba spodek knihovny nemohly tvořit psací stolky, nebo zásuvkové komody? I nejlevnější dřevotřískové knihovny pak osvěží různé zakončovací a ozdobné lišty, tapety, barvy, decoupage a další techniky zdobení.

Za pár korun vytvoříme nábytek na míru, který nám bude každý závidět. A to si třeba jako základ koupíme na Slevové kódy Sconto tu skutečně nejlevnější knihovnu. Zatímco kompletní sestavení knihovny z desek je dost náročné na přesnost, znalosti i kutilské vybavení, spojovat a částečně předělávat již existující nábytek zvládne každý.

Tvořte jako profesionální truhláři

Hacking nábytku nám umožňuje vytvářet různé interiérové styly. Nejen eklektický. Stále častěji se využívá i na vytvoření třeba oblíbeného provence stylu. Poměrně drahý nábytek dokážeme pomocí ozdobných dřevěných lišt z hobbymarketů přetvořit na úžasné kusy. Povrchovou úpravu lze vytvořit v pro Provence tak typické bílé barvě, nebo je hitem chabby chic a křídové barvy.

Milovníky hackingu nábytku potěší nákupy nábytku se slevou

Pojďte na své tvoření nakoupit nábytek se slevou. Lze to pomocí slevového portálu, jakým je Kuponslevovy.cz. Nejjednodušší je najít na stránkách tohoto portálu slevový kód pro nákup a ten pak uplatnit při nákupu v e-shopu. Aktuálně platí například 10% sleva za registraci do e-shopu, slevový portál vás odkáže na aktuálně zlevněné zboží na Sconto.cz, se slevovým kódem máte možnost využít 30% slevu na první nákup, nebo 50% slevu z každého nákup ve výši 10 000 Kč. Tyto benefity se neustále mění a místo, kde je najdete, je právě slevový portál KuponSlevovy.cz.