Hrací koberce pro nejmenší

Určitě si mnoho z vás pamatuje dobu, kdy byl na trhu jeden hrací koberec pro děti. Byl zelený a na něm různé cestičky, potoky, mosty, semafory, budovy, parkoviště a příroda. Tuto hru bylo možné obohatit o plastová zvířátka, další autíčka a zkrátka dle fantazie dítěte i rodičů. Tenkrát se jednalo o docela módní výstřelek a nebylo divů, že si tuto praktickou zábavu nemohlo mnoho mladých rodin dovolit. Dnes je tomu naštěstí jinak. Cenová relace se různí od velikosti koberce a materiálu. Rozhodně se však nejedná o žádný luxus, který by si nemohla dovolit každá mladá rodinka. V pohodě se vejdete do tisícikoruny.

Hrací koberec pro každou holku i kluka!

Hrací koberec jednak zabaví děti na hodně dlouhou dobu, ale především jim pomůže se rozvíjet, přemýšlet, poznávat barvy, počítat a dokonce se i hýbat. Mimo praktické služby, že dítěti nebude při sezení na podlaze chladno, plní mnoho dalších prospěšných úkolů. Tyto koberce se nabízí kusové, ale i metrážové a vyberou si jak kluci, tak holčičky. Koberce na hraní dodají dětskému pokojíčku ten správný šmrnc a hlavně dětem dobrý pocit, že si tam mohou kdykoliv bezstarostně hrát. Pamatujete si ještě z dob našeho dětství panáka? Nakreslil se křídou na chodník, ale běda, když zapršelo. Takto mohou děti poskakovat, rozvíjet pohybové aktivity, když je venku zima a prší.

I v zimě může být doma zábava – díky hracímu koberci

Pokud zvolíte kusový koberec, neprohloupíte, protože jich můžete mít i několik. Jakmile dítě doskáče panáka se svým kamarádem od sousedů, může si sám nerušeně hrát na koberci, kde bude třeba letiště a ulice města i s jeho nástrahami. Jestliže vaše dítko miluje přírodu a zvířata, můžete mu ZOO pořídit rovnou na podlahu dětského pokoje. Možná, že z něj roste malý farmář a rádi tyto schopnosti u něj podpoříte? I takový koberec je možné opatřit. A co všem známé a oblíbené: Člověče, nezlob se! Na tomto kusovém koberci můžete trávit večery s celou rodinou i staršími dětmi a užijete si spousty legrace. Nabídka dětských kusových koberců plné her a fantazie je v dnešní době neomezená a skutečně je z čeho vybírat! Tak s chutí do toho.

Fotografie: Kindergarten, 3 Author: woodleywonderworks licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com