Jak ušít dětskou hračku

Patříte-li mezi milující rodiče, kterým navíc nechybí špetka kreativity a zdravé tvořivosti, pak jste si určitě pohrávali s myšlenkou, jak ušít dětskou hračku. Vyrobit dítěti něco z lásky je mnohem lepší, nežli koupit hračku v obchodě. Tam je pro vás sice připraven pestrý výběr a hračky se v dnešní době dají pořídit za rozumnou cenu, ovšem i tak ušetřené korunky nenahradí pohled o dětských očí plných radosti z vámi vyrobeného zvířátka. Pokud tedy máte chuť dítku něco vyrobit a najdete si čas, abyste tento plán zrealizovali, pak si určitě nenechte ujít dnešní článek. Skrývá pro vás hned 3 zajímavé tipy na dětské hračky, se kterými zaručeně sklidíte úspěch. Na výrobu nejsou nikterak složité a každá maminka, která alespoň jednou držela v ruce jehlu a niť, si s touto výzvou určitě náležitě poradí.

1. Opička z ponožek

Hned první tip, jak ušít dětskou hračku, vás jistě mile potěší v tom, že na jeho výrobu nepotřebujete žádné složité materiály, ba naopak si hravě vystačíte s tím, co máte doma. Potřebujete pár ponožek, jehlu, niť, vatu a stuhu. Postup výroby vám prozradí následující video:

2. Roztomilý dinosaurus

Máte-li malého chlapečka, pak je návod na výrobu roztomilého dinosaura určený právě vám. Žádný klučina dinosaurům jednoduše neodolá a vy zase neodoláte příležitosti vyrobit krásnou hračku za pár minut. I v tomto případě toho nepotřebujete mnoho – dva druhy látek, stuhu, vatu, jehlu a niť. Jak na to se dozvíte z tohoto videa:

3. Oblíbené a naučné interaktivní knížky

Velice oblíbenou a zároveň i naučnou hračkou jsou tzv. interaktivní knihy, na kterých se můžete příjemně vyřádit a dítku tak nenásilným způsobem pomoci například se zapínáním knoflíčků, rozeznáváním barev nebo poznáváním zvířátek. Fantazii se meze nekladou a určitě i vás výroba interaktivní dětské knížky nadchne. Video vám prozradí, jak se tohoto úkolu zhostit:

Video: youtube.com

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]