Jednoduchý psychologický test odhalí vaše nitro. Vyberte si hodiny, které se vám líbí

Psychologické testy nemusí být založeny jenom na složitých dotaznících. Pohled do nitra může být i jednoduchý. Stačí si vybrat hodiny. Tak přesně na tom je postavený tento na první pohled skutečně unikátní psychologický test. Není třeba trávit u něho dlouhé chvíle. Stačí jenom okamžik. Vyberte si hodiny, které vám přijdou nejvíce zajímavé. Které byste chtěli mít doma, které se vám líbí, nebo takové, u kterých vás zaujal čas. Je to na vás. Důležité je, aby to byly ty první, co vám padnou do oka.

Hodiny číslo 2

Byly to právě tyto hodiny? pokud ano, je třeba zapracovat na své odvaze. Jste typem člověka, který se často omlouvá za věci, které neudělal. Jste typ člověka, který je spíše konzervativní. To se může negativně podepisovat i na tom, že se z života příliš neradujete. Spíše ho jenom prožíváte, než abyste si ho užívali. Zkuste se lehce změnit, zkuste získat odvahu a dělejte věci, které vás baví. Uvidíte, že najednou se budete cítit mnohem lépe. Teď to totiž nemusí stát za nic.

Hodiny číslo 2

Zvolili jste druhé hodiny? Pokud ano, soustředíte se v životě hlavně na získávání respektu, ale i na úspěch. Takto působíte na ostatní v práci. Pokud se jedná o osobní život, snažíte se o druhé co nejvíce pečovat a dávat jim lásku. Tím se je snažíte zaujmout. Ve skutečnosti ale dost možná zapomínáte sami na sebe. Máte obavy z přítomnosti a záleží vám spíše na tom, jak vás vnímá okolí, než na tom, jací jste ve skutečnosti vy sami. Chtějte lásku, úspěch i respekt, ale vše byste si měli vybudovat přirozenou cestou. Nesnažte se vše získat a uvidíte, že tyto věci přijdou sami.

Hodiny číslo 3

Pokud jste si vybrali trojku, vypovídá to o vás, že se něčeho bojíte. A tak odkládáte mnoho věcí na později. Buď se jedná přímo o strach z toho, jaký bude výsledek, nebo vlastně ani nevíte jak se rozhodnout a tak danou věc ani nechcete řešit. Nejenom, že odkládání na později nic nevyřeší a dříve nebo později bude vaše rozhodnutí třeba. Nezapomínejte také na to, že tímto odkládáním se mnoho věcí postupně kupí. To může přinášet mnohé problémy jak vám, tak i vašemu okolí.

Hodiny číslo 4

Co o vás volba čtyřky říká? Že byste se pro okolí doslova rozdali. Rádi nabídnete nezištnou pomoc, což může mnohdy hraničit i s tím, že vás okolí začne zneužívat. To vše může vést i k tomu, že potom nestíháte své vlastní věci na úkor druhých. Vše se negativně podepíše i na vaší únavě, ale i na tom, že jste unaveni. Najednou začne trpět váš osobní život. Je třeba tento stav ukončit a pokud nemůžete, je třeba umět říci ne. Uvidíte, jak to prospěje vašemu tělu i osobnímu životu. Rozdělte osoby okolo vás a pomáhejte jenom dobrým kamarádům. U jiných by to mělo být něco za něco.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]