Při lesní projížďce na kole uslyšel křik. Mladá žena bez rukou sháněla pomoc pro svou matku v nesnázích

Fotografie: U.S. Forest Service- Pacific Northwest Region / Public domain

Muž z Oregonu zachytil okamžik, kdy měl příležitost zazářit. Pomohl totiž mladé dívce vytáhnout její matku zpět do bezpečí poté, co sklouzla z okraje vyvýšené stezky.

Taylor Root zrovna kráčel po úzké stezce, když v dálce zaslechl volání o pomoc. V tu chvíli zapnul svoji GoPro kameru, která ukazuje začátek videostopy, jak Taylor běží směrem k zoufalým výkřikům. Muži bylo z hlasů jasné, že se blíží. Jakmile konečně dorazil na místo, našel mladou dívku, která z posledních sil držela svoji matku. Ta totiž bezmocně visela z útesu poblíž Multnomah Falls.

Situace vypadala beznadějně

Mladá žena držela matku jedinou rukou, ale bohužel ji nedokázala vytáhnout do bezpečí. Žena prosila svoji dceru, ať ji nechá spadnout, jelikož se obávala, aby ji nestrhla s sebou. Dcera však za každou cenu odporovala a svoji matku v tom nenechala. Na první pohled bylo jasné, že se musí objevit nějaký zázrak.

Důkaz toho, že zázraky se dějí

Když situace vypadala zoufale, přiskočil v tu chvíli Taylor, který použil všechnu svou sílu, aby ženu vytáhl zpět a dostal ji do bezpečí. Vskutku zázrak, který přiběhl na poslední chvíli. „Když jsem se k ní dostal, tak to vypadalo, že to ani nestihnu,” řekl Taylor pro média. To sama později potvrdila i zachraňující dcera, jelikož její matce už klouzala ruka a držely se tedy konečky prstů.

Byla záchrana předurčena?

Zdálo se, že Taylorovi bylo prostě souzeno narazit na matku s dcerou, protože přesně v ten den obdržel sušenku štěstí s proroctvím. Bylo na ní napsáno: „Tento týden budete mít příležitost zazářit”, což se vskutku podařilo. Samotný muž však dodal, že incident slouží jako připomínka, aby byl člověk při chůzi po kluzkých stezkách vždy mimořádně opatrný.

3leté dítě hledali v kukuřičném poli jako jehlu v kupce sena. Situaci zachránila až helikoptéra

Zdroj: Inside Edition

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]