Muž neváhal ani vteřinu a skočil z mostu do vody, aby zachránil topící se batole, které vypadlo při nehodě z auta

Fotografie: Depositphotos

Člověk nikdy neví, jak by se zachoval, kdyby byl svědkem nehody. Někdo by ihned začal poskytovat první pomoc a jiný by nehybně stál, protože by ho nohy neposlouchaly.

Když se Jonathan Bauer rozhodl, že vyzvedne ze školy svou třináctiletou dcerkou, rozhodně nečekal, že se stane svědkem nehody, a ještě k tomu zachrání lidský život. Když přejížděli most přes Assawoman Bay v Ocean City v Marylandu, srazila se v tom místě auta. V životě by ho nenapadlo, co bude následovat.

Řidič kamionu nezvládl řízení

První věc, kterou uslyšel, bylo skřípání a vrzání pneumatik, když se řidič snažil zastavit auto. Poté už jen viděl náklaďák, jak se kymácí sem a tam. Bylo vidět, že ten, kdo ho řídil, ztratil kontrolu a snažil se to vyrovnat. Jenže to se mu bohužel nepodařilo a Bauer byl svědkem hrůzy, kdy kamion narazil do bariéry a převrátil se přes celou půlku silnice.

Jemu ani dceři se naštěstí nic nestalo

Bauer se pokusil uhnout z cesty, ale i přes to narazil, což způsobilo rozbití oken v jeho autě a na jeho dceru se vysypalo veliké množství střepů. Samozřejmě že ihned utíkal zkontrolovat svou dceru, ale ta naštěstí byla v pořádku. Chtěl jít zachránit řidiče kamionu, protože se mu nedařilo opustit vozidlo, ale nakonec to zvládl. Jenže řidič kamionu beze slov začal ukazovat dolů z mostu.

Zachránil dětský život

Když se Bauer podíval z mostu dolů, krve by se v něm nedořezal. Uviděl ve vodě autosedačku a několik metrů od ní malou holčičku. Byla na zádech, vlastně se úplně vznášela a hlavu měla úplně mimo vodu. Máchala rukama i nohama a měla růžové šatičky. Chtěl najít nějaký člun, ale poblíž žádný nebyl. Najednou si všiml toho, že se holčička převrátila a nyní byla obličejem ve vodě.

Má strach z výšek

Bauer moc dobře věděl, že musí jednat rychle. Rozhodl se, že nebude čekat na příjezd záchranářů, a skočil z mostu do vody, aby malou holčičku zachránil. Naštěstí se mu nic nestalo a bezpečně k holčičce doplaval. Největším paradoxem bylo to, že Jonathan Bauer má neskutečný strach z výšek. V ten moment ale na žádný strach nemyslel a nyní je všemi považován za hrdinu.

Zdroj: YouTube / Inside Edition, Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]