Kabelka jako praktický a elegantní dárek

Většina lidí si nejen před vánoci láme hlavu s tím, jaký dárek koupit své drahé polovičce, dětem, rodičům, švagrové, tchýni a dalším blízkým osobám. Existují dárky, které splňují požadavky na praktičnost, potěšení i eleganci. Výrobky kožené galanterie jsou přesně to pravé ořechové, co spojuje všechny zmiňované aspekty. Mezi takové dárky patří například peněženka, kterou upotřebí muži i ženy všech věkových kategorií.

Pokud budete chtít být ještě důmyslnější, můžete k peněžence pořídit kabelku či aktovku. S příchodem chladných dní budou kožené rukavice dárkem, který splní očekávání i těch náročnějších. Všechny jmenované výrobky spojuje jedno a tím je kvalita a nadčasovost. Kožené výrobky byly, jsou a stále budou patřit mezi moderní záležitost, která vydrží i několik let. Inspiraci pro nákup a zajímavé informace můžete najít na stránkách krásné kabelky http://www.krasne-kabelky.cz/ Kůže je přírodní materiál a tudíž vhodný i pro alergiky. Jde o materiál, který je odolný a má dlouhou životnost. Kožené kabelky se dají mnohem snadněji kombinovat k oblečení oproti kabelkám z látky. Pokud se budete o kůži dobře starat, nevadí jí ani povětrnostní podmínky, mráz či déšť.

Jak vybrat správnou velikost kabelky

Před samotným výběrem kabelky, která má sloužit, jako dárek zapátráme v paměti, jaké tašky nejčastěji nosí osoba, pro kterou budetaška dárek určen. Přemýšlejte nad tím, zda pracuje jako sekretářka, která chodí v kostýmku či prodavačka, která nosí sportovní eleganci. Ženám sportovního typu budou slušet batůžky nebo kabelky ve tvaru pytlíku přes rameno. Podle typu osoby zvolíme ten správný styl.

Velikost vybereme podle toho, jakou má daná osoba postavu. Malé ženě nebudeme kupovat velkou tašku, a pokud se jedná o plnější postavu, volíme protáhlé a užší tvary. Rovněž plnějším postavám nebudou slušet zcela malé kabelky, které zaniknou. Vysokým a štíhlým ženám budou slušet kabelky oválné a čtvercové. Stejné je to s aktovkami u mužů. Zaměříme se, zda muž vykonává kancelářskou práci nebo je zaměstnaný někde ve fabrice a nosí si denně do zaměstnání svačiny. Robustní tašky budou slušet urostlým mužům. Naopak drobnější mužské postavě zvolíme přiměřenou velikost.

Jakou vybrat barvu kabelky

Pokud kupujeme kabelku či tašku sobě je to mnohem snadnějším protože přesně víme, jaká barva je naše nejoblíbenější a jaké nosíme nejčastěji oblečení. V případě, že bude taška představovat dárek, musíme zapátrat v paměti, jaké daná osoba nosí boty, bundu, kabát, svetry, šperky. Pokud si nejsme úplně jisti, vybíráme barvy neutrální černá, šedá, hnědá, béžová. V tomto případě se vystříhejte přemrštěných vzorů. Pokud však tato osoba nosí většinou oblečení šedé, černé, modré a laděné pouze jednosměrně, můžeme zvolit i kabelku nápadnějších barev. Kabelka tak vynikne a bude představovat zajímavý doplněk a oživí celý outfit. Učiněnou pastvou pro oko může být návštěva stránek http://www.trendy-kabelkarna.cz/ zde si na své přijde i ten největší gurmán.

Obrázek: www.krasne-kabelky.cz