Kdo si hraje, ten nezlobí

Mnohdy bývá docela velký oříšek zaměstnat děti, které se nudí. Ale docela velká zábava je, když se ke hře připojí dospělí. Ne vždy máme čas dovádět s našimi dětmi, ale čas od času je to zkrátka potřeba. Naštěstí existují hry, které budou bavit i vás. Jaké hry to jsou? Může se jednat o elektronické šipky, které připevníte na stěnu v předsíni či dětském pokoji. Pokud bydlíte v domě a nehrotíte problémy s prostorem, můžete jeden pokoj vymezit právě pro tyto hračky.

Hračky nejen pro děti

Hračky, které zabaví děti, ale i dospělé. Mimo šipek si lze pořídit například stolní fotbal, kulečníkový stůl, pingpongový stůl a další. Tímto zabavíte nejen děti, ale také hosty, kteří k vám přijdou třeba na návštěvu. Během letních měsíců nebývá potíž najít určitý druh zábavy a sportu venku. Avšak během zimy budeme v bytě jen stěží hrát tenis, fotbal či košíkovou. Říká se, že v každém muži je kousek kluka. No, něco na tom bude. Určitě už jste viděli „velkého kluka“ tatínka, který s oblibou pomáhá synovi stavět koleje, přírodu, budovy a řídí vlak. Nebo jak staví patrovou garáž a vyžívá se v hrách s auty. Čas lze určitě vyplnit lépe než sledováním seriálů.

Hotové sety a stolní hry

S dětmi se můžete pustit do skládání stavebnice či dílků puzzle a vytvořit si tak vlastní obraz. Ovšem ani holky a maminky nepřijdou zkrátka. Sehnat se dají sety, které obsahují základ pro vyšívaný polštář či ubrus. Různobarevné sety k výrobě uzlíkového koberečku nebo výrobě vlastního plyšáka. Určitě bych nezavrhovala ani společenské hry, které si pamatujeme ještě z dob svého mládí, jako je člověče, nezlob se! Dostihy a sázky, pexeso, kostky, šachy, logik, hra o poklad a mnoho dalších. Stolní hry zabaví celou rodinu a určitě nebude nouze o smích a dobrou náladu.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net