Klasický horoskop vám toho o příštím roce moc neřekne. Ten čínský ovšem již teď prozradí, na co se můžete v roce 2022 těšit

Fotografie: Depositphotos

Východní kalendář bude během příštího roku opravdu zajímavý. Vstoupí totiž do jednoho opravdu silného znamení, které ovlivní doslova úplně vše.

Leckdy je dobré inspirovat se horoskopy, které tak docela nepochází z naší krajiny. Zatímco ty evropské se zaměřují spíše na osud jednotlivce, východní nauky si umí poradit i s celkovým viděním světa. Zajímá vás, co lze v následujícím roce očekávat a na co si třeba dát pozor? Inspirujte se východním kalendářem ve všech ohledech. Podle všeho bude plný nových příležitostí, tak proč toho nevyužít?

Vlády se ujímá silný Tygr

Tygr je ve východní mytologii považován za velmi silné a dominantní zvíře. Jediná bytost, která mu stačí, je pouze mýtický Drak. Je tedy možné předpokládat, že příští rok bude znamenat významný milník v opravdu mnoha směrech. Vyřeší se nejrůznější krize, ovšem pokud vzniknou nějaké další, budou rozhodně stát za to. To však není vše, co nám Tygr přináší. Podepíše se i v oblastech zdraví a partnerských vztahů.

Fotografie: Pixabay

Zvířecí moudrost a temperament

Toto zvíře se ujme vlády přesně na Nový rok. Dominuje mu vodní prvek, takže se připravte na to, že jako první vyhladí všechny ostré hrany a vážné třenice. Rovněž uklidňuje emoce a snaží se nenechat se vyprovokovat. Řadíte se mezi statečné a trpělivé lidi? Pak byste měli vědět, že Tygr podpoří právě vás.

Důležité barvy pro rok 2022

Ve východní mytologii však hrají velmi důležitou roli i barvy. Příštímu roku budou dominovat modrá a černá, které společně dohromady vybízejí k aktivitě, ale i opatrnosti. Pokud tedy plánujete nějaký nový projekt nebo životní cíl, vrhněte se do něj. Ale rozhodně by to nemělo být po hlavě. Nejdříve plánujte a teprve poté se pusťte do díla. V roce Tygra se vám to vyplatí více než kdy jindy.

Fotografie: Pixabay

Jak to bude s finančními záležitostmi

Pokud se v příštím roce obáváte krize kariéry nebo máte pochybnosti o své finanční stabilitě, zapomeňte na to. Tygr si umí s takovými problémy velmi rychle poradit. Těm odvážným naservíruje spoustu příležitostí, ale nebude to zadarmo.

Připravte se na nejrůznější výzvy a překážky, pokud je však překonáte, skončíte bilanci roku 2022 s mnohem lepšími kartami, než s jakými jste do něj vstupovali.

Fotografie: Unsplash

Toužíte vyšplhat po kariérním žebříčku? A kdy jindy to udělat, než právě v roce vyzývavého a odvážného Tygra? Ovšem situace je přívětivá i pro změnu zaměstnání a celkové přehodnocení vašich cílů. Důležité je jediné pravidlo: přizpůsobivost. Zatímco okolnosti se mění, vy s nimi musíte dokázat udržet krok. Jedině tak využijete všechny předkládané příležitosti opravdu na maximum.

Jak to bude s partnerskými vztahy

Tygr je symbolem stability, takže pokud plánujete kupříkladu založit rodinu, bude pro vás tím správným parťákem. Ale pozor, nabídne také mnohá romantická pokušení, takže musíte být opravdu opatrní a neudělat v žádném ohledu chybu. Pokud však budete postupovat rozvážně, nakonec si toho správného partnera najdete.

Fotografie: Freepik

Jak rok Tygra ovlivňuje zdraví

A docela jistě vás zajímá i to, jak na tom budete po zdravotní stránce. Tady je odpověď opravdu jednoduchá. Musíte o své zdraví aktivně pečovat – udržovat se v kondici a dbát na prevenci. Pokud některý z těchto aspektů podceníte, pak vás podobné prohřešky velmi rychle doženou. Tygr je totiž velmi silné a vytrvalé zvíře, přesto i jeho může rychle dohnat únava nebo nedostatek péče. Snažte se také posilovat imunitu, vyplatí se to.

Zdroj: ChinaHighlights

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]