Jejich upřímnost je až brutální. Tři znamení zvěrokruhu, která se nebojí říkat i krutou pravdu

Fotografie: Depositphotos

Znamení zvěrokruhu, která se nebojí upřímnosti. Všechny myšlenky se okamžitě promění ve slova, jejich pravdomluvnost může někdy až ublížit.

Bez ohledu na to, v jakém znamení zvěrokruhu se člověk narodil, nikdo nedokáže být na 100 % upřímný. Někdy zkrátka milosrdná lež může zachránit nepříjemnou situaci. Někteří jedinci si ale neberou servítky a mají tendenci říkat pravdu vždy a za všech okolností. Rozhodně se nezdráhají říct, co mají na jazyku, a následků se jen tak nebojí. Zkrátka mluví, jak jim zobák narostl.

Střelec, nejlepší znamení zvěrokruhu

Střelec je považován za nejupřímnější, a někdy dokonce i za nejlepší znamení zvěrokruhu vůbec. Lhaní, podvádění, podvody a zrady nemá ve své mysli. Jeho upřímnost je někdy až brutální, což mu může snadno způsobovat různé problémy se svým okolím.

Fotografie: Pixabay

U Střelců není až tak jednoduché získat si respekt, ale vzhledem k tomu, že upřímnost je jedna z vlastností, kterou oceňují nejvíce. Budete-li s nimi jednat na rovinu, jsou vaši. A samozřejmě i naopak. Střelci mají dar vycítit lež, jakmile poznají, že si s nimi zahráváte, je konec.

Beran, chodící poctivost

Znamení, které je tak upřímné, že jeho slova někdy mohou působit nepatřičně. Je známo, že Berani jsou velice důvěryhodné osoby, jež s pravdou nijak neotálí. Někdy se může zdát, že si nevidí do pusy, ale málokdy svých slov litují. U Beranů si můžete být jistí, že to, co vám o sobě i o vás řeknou, myslí naprosto vážně.

Fotografie: Pixabay

Berani nedokážou v hlavě udržet žádnou myšlenku. To, co jim prolétne hlavou, se okamžitě promění ve slova. Pokud se jim nebude líbit vaše oblečení, dají vám o tom vědět, jestli se jim nebude zamlouvat vaše chování, poznáte to. Stejně tak ale umí ocenit něčí společnost. Berani jsou jako Střelci, umí být zvláště násilní ve svých slovech, ale ne se špatným úmyslem.

Lev, znamení, které se nebojí ničeho

Zřejmě žádné překvapení. Jedinci narození ve Lvu se nebojí absolutně ničeho. Je pro ně snadné dávat najevo, co si myslí. Naopak, kdyby si nechávali věci pro sebe, byli by z toho velice frustrovaní. Často prezentují své názory, aniž by se jich někdo ptal, ale to jim je absolutně jedno.

Fotografie: Pixabay

Lvi jsou přirození vůdci, jednou z jejich nejlepších vlastností je právě upřímnost. Jako partneři jsou téměř dokonalí, vždy budete mít jistotu, že s vámi nebudou manipulovat, nebudou vás klamat. Vždy budete vědět, na čem jste.

Zdroj: YourTango

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]