Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Závěrečná bakalářská a diplomová práce by měla být vrcholným dílem vašeho studia. Nejen, že na její kvalitě závisí výsledek závěrečné zkoušky, ale díky tomu, že je zveřejňována, může být rozhodujícím faktorem také pro váš další profesní vývoj. S kvalitním obsahem si musíte poradit sami, na odbornou korekturu a kvalitní překlad anotace či resumé jsme tady my.

Chybovat je lidské, ale porota chyby neodpouští

Každý student vysoké školy ví, že zpracování bakalářské či diplomové závěrečné práce je časově i psychicky velmi náročné, a i ten nejvzornější student během jejího zpracování pociťuje místy, že nestihá nebo už se vlivem nedostatku energie neumí pořádně soustředit. Výsledkem pak často bývá odevzdaná práce s množstvím chyb, které znepříjemňují čtení, pochopení textu a v konečném důsledku mohou zhoršit hodnocení práce i navzdory kvalitnímu obsahu.

Expresní korektury bakalářských a diplomových prací

Protože čas je jedním z nedostatkových faktorů při tvorbě závěrečných prací, je agentura express překlady schopna udělat korekturu expresně. Díky této službě získáte více času, který můžete věnovat kvalitě obsahu vaší práce nebo přípravě na závěrečné zkoušky.

Co vše je součástí korektury?

  • opravy překlepů, pravopisných, gramatických a stylistických chyb
  • kontrola a nahrazení nevhodných a opakujících se slov,
  • oprava citací dle požadované citační normy
  • formátování práce – nastavení odstavců, obsahu a oddílů

Expresní překlad abstraktu, resumé a klíčových slov

Agentura express překlady se specializuje také na překlady, a proto nabízí expresní překlad abstraktu či resumé a překlad klíčových slov bakalářské či diplomové práce. Obě tyto cizojazyčně psané části jsou velmi důležité pro potenciálního zahraničního čtenáře či zaměstnavatele. V nabídce je rovněž překlad celé práce nebo její části.

Proč si vybrat express překlady.cz?

  • Kvalitní práce – agenturu tvoří tým profesionálních překladatelů a korektorů s mnoha lety praxe.
  • Pohodlná objednávka – poptávku i objednávku můžete provést přímo z domova přes online formulář.
  • Rychlá kalkulace – do 60 minut od zadání poptávky vám na mail či přes SMS doručíme cenovou kalkulaci.
  • Férová cena – již před zpracováním práce víte konečnou cenu, nečeká vás žádné nepříjemné překvapení.
  • Expresní dodání – po potvrzení objednávky je váš text ihned předán ke zpracování, abyste jej dostali zpět co nejdříve.
  • Individuální přístup – během zpracování zakázky je vám k dispozici kontakt přímo na korektora či překladatele, se kterým můžete diskutovat podrobnosti vaší zakázky.