Maminku vyděsilo skryté tlačítko mezi nohama panenky. Rozčílila se a varuje ostatní, doma ji mají stovky tisíc lidí

Fotografie: Punker1999 / Creative Commons / CC BY-NC

Matka byla velmi překvapená, když našla mezi nohama panenky svého dítěte podivné tlačítko. Jakmile ho stiskla, zůstala v údivu.

Panenky na hraní jsou mezi nejmenšími oblíbené již nespočet let. Každý rok se vyrábí nové modely, které mají další možnosti a funkce. Výrobce hraček Hasbro stojí za panenkou, která se dočkala mnoha výtek. Za kritiku může tlačítko umístěné na nevhodném místě, přičemž při jeho stisknutí vydává hračka nevhodné zvuky.

Co panenka naznačuje?

Matka koupila panenku z kolekce „Trolls World Tour Giggle and Sing Poppy Doll”. Hračka je založena na populárních Trollech, o kterých bylo natočeno několik filmů. K velkému překvapení však žena našla mezi nohama postavičky zvláštní tlačítko. Jakmile ho zmáčkla, panenka se začala smát způsobem, jenž by se dal interpretovat jako nevhodný. Podle vnějšího vzhledu přitom panenka Trolls World Tour Giggle and Sing Poppy vypadá jako běžná hračka: pestrobarevná, usměvavá, sladká.

Tento konkrétní model má ve skutečnosti dvě tlačítka. První je na břiše a po stisknutí přiměje panenku zpívat nebo říkat věci jako: „Co takhle obejmout?“ Problémem je druhý knoflík, jenž se nachází v rozkroku postavy pod sukní. Po jeho stisknutí panenka vykřikne „Whee!” doprovázené chichotáním nebo „Oh!”

Panenka zalapá po dechu

Matka video s panenkou zveřejnila na internetu, což uživatele pobláznilo. Výrobce hračky označili za pedofily a domnívali se, že by postavička mohla být použita k „zahanbení“ velmi mladých dívek. „Vydává nevhodné zvuky. Někteří z vás si o tom asi nebudou myslet nic, ale jelikož mám děti, je to pro mě velká věc,“ říká matka ve videu. „Když se dotknete intimních partií hračky, vydává divné zvuky, které znějí velmi znepokojivě,“ říká matka.

Společnost na stížnost zareagovala

Tato funkce byla navržena tak, aby reagovala při posazení panenky, ale uvědomujeme si, že umístění senzoru může být vnímáno jako nevhodné,“ uvedla senior viceprezidentka společnosti Hasbro pro globální komunikaci. „Nebylo to úmyslné. Rádi spotřebitelům poskytneme náhradní panenku Poppy podobné hodnoty prostřednictvím našeho týmu péče o spotřebitele. V současné době probíhá proces stažení tohoto zboží z prodeje,“ dodala.

Matka video s panenkou zveřejnila na internetu, což uživatele pobláznilo. Výrobce hračky označili za pedofily a domnívali se, že by postvička mohla být použita k „zahanbení” velmi mladých dívek. „Vydává nevhodné zvuky. Někteří z vás si o tom asi nebudou myslet nic, ale jelikož mám děti, je to pro mě velká věc,” říká matka ve videu. „Když se dotknete intimních partií hračky, vydává divné zvuky, které znějí velmi znepokojivě,” říká matka.

Společnost Hasbro reaguje

„Tato funkce byla navržena tak, aby reagovala při posazení panenky, ale uvědomujeme si, že umístění senzoru může být vnímáno jako nevhodné,” uvedla senior viceprezidentka společnosti Hasbro pro globální komunikaci. „Nebylo to úmyslné. Rádi spotřebitelům poskytneme náhradní panenku Poppy podobné hodnoty prostřednictvím našeho týmu péče o spotřebitele. V současné době probíhá proces stažení tohoto zboží z prodeje,” dodala. Na video se můžete podívat zde:

Zdroj: FoxNews

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*