Maturitní šaty si žádají šmrnc i eleganci!

Maturitní ples zažije drtivá většina z nás jen jedenkrát za život. Tato událost je zakončením studia na střední škole a zároveň jakýmsi milníkem v životech mladých lidí. Každá dívka se již od prvního ročníku na tento slavnostní den D těší a plna očekávání si po celé roky v hlavě představuje perfektní maturitní šaty. Maturitní ples je významná událost, která si zaslouží pečlivé přípravy zahrnující i perfektní výběr maturitních šatů. Uvědomte si, že se do nich oblečete jen jedenkrát za život a máte tedy jen jednu příležitost stát se hvězdou večera.

Maturitní šaty – jak poznat ty pravé?

Nejedna dívka má s výběrem maturitních šatů problém, neboť se mezi pestrou škálou nádherné společenské róby jednoduše nemůže rozhodnout pro jedny jediné. Maturitní šaty vybírejte tak, abyste se v nich cítila příjemně, pohodlně a sebejistě. V první řadě je důležité, abyste se v nich líbila sama sobě – jakmile tedy nejste maximálně spokojena s odrazem v zrcadle, pátrejte raději dále. Chcete se přeci stát hvězdou večera a upoutat na sebe veškerou pozornost!

Ideální střih a barva

Co se střihu maturitních šatů týče, volte raději dlouhé, které přeci jen vypadají honosněji. Nikde není psáno, že si na svůj velkolepý večer nemůžete obléci kratší společenské šaty, ovšem řekněme si upřímně – nebudete se v delších šatech pyšnících se perfektním střihem cítit jako princezna? A která dívka by se alespoň na jeden večer nechtěla stát princeznou z pohádky! A jak je to s barvou? Tady máte volnou ruku! Určitě nemusíte sázet na klasiku v podobě černých šatů. S klidným srdcem se odvažte a vyberte si nějakou zajímavou barvu. Hodí se všechny – od růžové, přes modrou, červenou až po zelenou.

Nezapomeňte na doplňky

130349_1Chcete-li, aby byl váš vzhled do posledního detailu perfektní, neměli byste zapomenout na vhodné doplňky. Ty se snažte vhodně kombinovat se zvolenými šaty. K maturitnímu plesu neodmyslitelně patří noblesní účes, který můžete hravě ozvláštnit čelenkou. Díky té váš účes rázem získá úplně nový šmrnc!

Obrázek: hezke-saty.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]