Minulý život a pohled do něj: Tři metody pomohou vyvolat důležité vzpomínky

Mnozí lidé polemizují, zda vlastně minulý život skutečně existuje. Pokud věříte v reinkarnaci, tedy v převtělení, budou vás tyto metody rozvzpomínání se na minulost zajímat. Někteří jedinci dokonce tvrdí, že v minulém životě můžete hledat odpovědi na nynější problémy, nebo třeba fóbie. Díky pochopení se pak těchto obtíží můžete zbavit.

Jak se rozvzpomenout na minulý život?

Zajímá vás, čím, nebo kým jste byli ve svém minulém životě? Pak vám mohou pomoci si vzpomenout tyto jednoduché metody:

Soustřeďte se na význam svých snů: během spánku se někdy může stát, že se přesunete do jakési říše snů. Vidíte pohyblivé obrázky, příběhy, ale občas vám úplně nedochází jejich význam. V případě, že se jisté sny budou stále opakovat, může to být určitý vhled do vaší minulosti. Zaměřte se tedy na snění a piště si ihned po probuzení, co se vám zdálo. Pakliže chcete cíleně podstoupit cestu do minulého života během snů, před spánkem se uvolněte, zhluboka dýchejte.

Zaměřte se více na svůj šestý smysl nebo chcete-li intuici: když budete naslouchat svému vnitřnímu hlasu, může vás zavést do minulého života. Zkuste zanalyzovat své chování, počínání, myšlenkové pochody a celkově i život. Jistě najdete mnoho zajímavých indicií, které vás dovedou k pochopení, kým jste v minulém životě byli. Lidé, kteří inklinují k neznámé kultuře, nebo povolání, mohli mít v minulosti nějaké obdobné zkušenosti.

Zadívejte se do zrcadla: další metoda je velmi jednoduchá. Každé ráno se posaďte pohodlně před zrcadlo, které by mělo být zcela čisté. Sedněte si co nejblíže, nemluvte a zaměřte svou mysl na otázku ohledně svého minulého života. Pak se pozorně podívejte na svůj odraz, neotáčejte se. Po několika sezeních byste měli vidět to, co chcete.

Jaké jsou metody vás pomohou přenést do minulého života:

Ke vzpomínkám z minulého života vás může dovést i takzvaná regresivní terapie. Ta spočívá v uvedení do stavu hypnózy. Nejčastěji ji vede nějaký odborník.

Pomocí regresivní terapie je dokonce možné vyléčit staré rány na duši, nebo jakékoliv fóbie, s kterými v současnosti bojujete. Regresivní terapie by měla být prováděná velmi opatrně a ojediněle. Může se snadno vymknout a způsobit opačný efekt.

Jaká znamení vám mohou přinést další indicie o minulém životě?

V případě, že máte na některých neznámých místech intenzivní pocit, že jste se tam někdy již ocitli, mohlo se to skutečně stát v minulém životě. Vnímejte tedy ten daný okamžik a pokuste se vybavit si proč vás příslušné místo tak uchvátilo. Třeba vám na mysl přijde něco, co nebudete zdaleka čekat a dozvíte se o svém životě v minulosti mnohé.

Pakliže jste na svém těle nalezli několik zvláštních jizev a mateřských znamének, které nevypadají příliš typicky, může se také jednat o nějaký pozůstatek z minulosti. Například z oblasti, kde jste byli poranění.

Fotografie: Freepik