Místo cestování si letos zaplaťte jazykové kurzy angličtiny

Současná situace ve světě příliš nepřeje cestování. Samozřejmě i v naší krásné zemi toho lze spoustu navštívit, takže nemusíte sedět doma. Na cestování po světě si však musíte počkat. A co takhle se na to pořádně připravit? Oprašte jazykové znalosti a příští rok se vám bude cestovat daleko lépe!

Místo dovolené letos utraťte peníze za kurzy angličtiny, určitě toho nebudete litovat. Z dovolených si odvážíte doživotní zážitky, z jazykových kurzů si odnesete doživotní znalosti. Situace kolem pandemie koronaviru vám dává možnost prožít léto jinak a vytěžit z něj maximum. Navíc nikdo neříká, že musíte jazyky pilovat jen o prázdninách.

Jazyková škola IJV vám umožňuje začít se studiem kdykoliv

Polovina prázdnin už je sice za námi, takže začátek prázdninových kurzů nestihnete, ale třeba pražská jazyková škola IJV (Institut jazykového vzdělávání) vám dává možnost zapsat se do již běžících kurzů, samozřejmě za nižší cenu.

Aktuálně tam probíhají tři jazykové kurzy angličtiny, na dvou z nich je ještě pár volných míst. Jeden letní kurz (úroveň A2) probíhá ve středu od 16:00 do 17:30 a druhý (úroveň B1) v úterý od 17:35 do 19:05. Na své si tedy přijdou i pracující, zaměstnání není překážkou ve zlepšování jazykových schopností.

Vyhlédněte si kurz na zimní semestr

Pro výuku jazyků je nejdůležitější pravidelnost. Když se budete o prázdninách snažit a pak do následujícího léta anglicky ani nepromluvíte, zase všechno zapomenete. Zkuste si tedy prohlédnout jazykové kurzy Praha na zimní semestr. Zapište se do nějakého, který by vás bavil. Nemusí to být obecná angličtina, vyzkoušejte konverzaci, angličtinu pro lékaře či jiné zaměření. Další vlny koronaviru se neobávejte, protože IJV má rozběhnutou také online výuku. S výukou jazyků má více než 15leté zkušenosti, a kdyby vás náhodou lákalo i něco jiného než angličtina, určitě si vyberete.