Mladý krasobruslařský pár dokonale zatančil hříšný tanec na ledě

Film Hříšný tanec jistě znáte. A to jak děj, tak hudbu a samozřejmě známé taneční vystoupení. Tento pár se ho pokusil napodobit na ledě. Šlo o poměrně velkou odvahu jelikož scény z daného filmu jsou notoricky známé a mnoho lidí co se snažilo napodobit filmový pár ve které měl hlavní roli Patrik Swayze nedopadlo dobře. Toto je však vystoupení které jste ještě neviděli. Jeho hlavním unikátem je to, že není prováděno na podiu či v tanečním studiu, ale na ledě. Jak se s choreografií oba krasobruslaři popasují?

Profesionální pár krasobruslařů

Rozhodně se nejedná o žádné amatéry. Právě naopak. Jedná se o velmi zkušené krasobruslaře kteří se rozhodli ukázat ostatním svůj talent a svůj um. Stefania Berton a Ondrej Hotarek patří mezi nejtalentovanější pár v historii krasobruslení. Talent však není tím jediným. Sami říkají, že musí neustále trénovat. A to několik hodin denně, 7 dní v týdnu. Bez ohledu na víkendy nebo svátky. Jenom díky tomu se dokázali dostat na samotný vrchol.

Sestava z filmu Hříšný tanec bere dech

Možná si říkáte že film Hříšný tanec je jenom jeden a sestava kterou zvládá Patrik Swayze a jeho partnerka je nenapodobitelná. Přesto doporučujeme dát tomu páru zkušených krasobruslařů šanci. Alespoň proto že si budete moci poslechnout onu známou písničku Time of my Life, kterou celý film proslavil. Garantujeme vám, že když si pustíte video níže tak nezůstanete jenom u poslechu písně.

Až uvidíte první pohyby které předvedou Stefania Berton a Ondrej Hotarek, budete u vytržení. Jestliže vám krasobruslení vždy připadalo nudné a nezáživné, tak po tomto vystoupení změníte názor. Uneseni byli také lidi v sále, kteří byli rádi za to, že tento výkon viděli naživo. A že dost možná i zavzpomínali na film svého mládí. To stejné nyní můžete udělat i vy. Co na ni říkáte? Souhlasíte s námi že Hříšný tanec na ledě bere dech?