Její manžel zemřel na kousnutí od parazita, který číhá na každém rohu. Vdova nyní varuje ostatní, aby neudělali stejnou chybu

Fotografie: Depositphotos

Již malé kousnutí může mít velké následky na vaše zdraví. Tato žena nyní varuje před vážným nebezpečím, které stálo jejího manžela život.

Ačkoliv každý ví, že nikdo nežije věčně, smrt může přijít také náhle a nečekaně, což bývá velmi bolestivé pro okolí daného jedince – a to zejména tehdy, pokud zemře z důvodů, kterým se lze vyhnout. Právě takový osud bohužel potkal ženu jménem Crissy Naticchia, která musela pohřbít svého milovaného manžela poté, co ho kouslo klíště a byla mu provedena nesprávná diagnostika.

Příběh, ze kterého mrazí v zádech

Zdrcená Crissy se nyní dělí o svůj příběh v naději, že pomůže dalším lidem, kteří se ocitnou v podobné situaci. Popisuje navíc emoce, které ji a její rodinu nyní provázejí: „Můj syn, který je nyní na střední škole, nemá tátu, který by ho provázel životem, mluvil s ním o dívkách, pomáhal mu s výběrem vysoké školy nebo se s ním setkával při všech těchto milnících. Pro mého manžela byla rodina vším – dělal pro nás všechno, a to bezpodmínečně, což jsme jako většina lidí považovali za samozřejmost. Teď, když tu není, se cítíme ztracení, vystrašení a osamělí,“ říká Crissy.

Crissy také dodává, že kromě toho její manžel neúnavně pracoval na tom, aby byl vždy v co nejlepší kondici a dokonce během jejich manželství téměř nikdy neonemocněl. Vše bohužel začalo v momentě, když jej kouslo klíště a dostal horečku. Starostlivá manželka moc dobře věděla, že něco není v pořádku, a proto ho okamžitě odvezla na pohotovost. Potil se tak, že mu dokonce musela vyměnit oblečení.

Diagnóza, která muže stála život

Jakmile oba dva partneři dorazili do nemocnice, byla manželovi diagnostikována infekce ledvin a lékaři mu podali silná antibiotika. Tato chyba jej však bohužel stálo život. Nemoc totiž neustupovala, ale naopak došlo během pouhých 12 hodin k obrovskému zhoršení – z úplně zdravého pacienta se stal člověk napojený na přístroje, které za něj dýchaly. Až po několika dnech v nemocnici mu byla stanovena správná diagnózu. Bohužel ale pozdě.

Fotografie: Pexels

Ukázalo se, že se jedná o onemocnění zvané babesie, které je přenášeno klíšťaty a napadá červené krvinky. Situaci navíc zhoršila skutečnost, že muž neměl slezinu. Právě kvůli tomu se nemoc rozvinula tak rychle, že již nebylo cesty zpět. Jak říká Chrissy, jedná se o nesmyslnou tragédii, a proto nyní dělá vše pro to, aby smrt jejího manžela nebyla zbytečná, a snaží se o tomto neštěstí informovat zbytek světa.

Zdroj: Newsner