Dokážete během 10 sekund najít myšku schovanou mezi houbami? Tento záludný obrázek zaktivuje vaše mozkové buňky

Když se podíváte na tento obrázek, možná nedokážete najít vetřelce ani během jedné minuty, natož do 10 sekund. Zkuste v záplavě hub najít myš.

Maďarský umělec namaloval tento obraz, který se stal na internetu velmi populárním. Má za úkol zmást lidi a dá se říct, že se mu to tedy dokonale daří. Jen málokdo na něm dokáže do 10 sekund najít schovanou myšku. Říká se, že musíte svůj mozek pravidelně používat, abyste takové úkoly zvládali. Tak co, zvládnete i vy najít schovanou myšku do 10 sekund a nebo vám to bude trvat déle?

Není to zase tak jednoduché

Možná si říkáte, že v řešení takových úkolů jste skutečně dobří, takže pro vás opravdu nebude problém najít jednu myšku. Ale ono to není zase tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Na obrázku se nachází opravdu velké množství různých hub. No a vaším úkolem je najít jednu myšku, které se mezi ně zatoulala. Tak se připravte, zadívejte se na obrázek a můžete začít hledat.

Řešení úkolu

Tak co, zvládli jste myšku najít? Pokud ano, tak vám opravdu gratulujeme, protože opravdu hodně lidí na tomto úkolu pohořelo. Určitě nám ale dáte za pravdu, že to nebylo tak jednoduché, jak jste si mysleli. Pokud se vám to nepodařilo, tak se nic neděje, protože nejste první a ani poslední. Ale jakmile se podíváte na řešení, bude vám připadat, že jste snad slepí, když jste myšku neviděli.

Myš se totiž nachází na levé straně obrázku a vlastně jen vystrkuje hlavu zpoza oranžové houby. Ano, teď už ji tam vidíte a nechápete, jak je možné, že jste ji neviděli. Ale ona do tohoto obrázku tak dokonale zapadá, že je opravdu jednoduché ji přehlédnout. Tak co, jak dlouho trvalo vám myšku najít?

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*