Nahlédněte pod pokličku vlastní osobnosti za pomoci jednoduchého testu, který o vás odhalí netušené

Fotografie: Freepik

Abyste pootevřeli skrytou komnatu vaší osobnosti, zvolte si jedno z osmi sluncí na obrázku. Vaše odpověď vám pak ukáže, kdo doopravdy jste.

Testy osobnosti mohou být zaměřeny na komplexní popis osobnosti, nebo na detailnější uchopení jejích jednotlivých rysů. K rozpoznání těchto jednotlivých rysů nejčastěji slouží preferenční testy osobnosti, které pracují s některými známými vzorci. Pokud byste rádi zjistili, jakou pozitivní charakterovou vlastnost máte vrozenou, vyzkoušejte následující test. Stačí, abyste si intuitivně vybrali jedno z osmi sluncí na úvodním obrázku.

První horní slunce zleva

Zaujalo vás nejvíce první slunce zleva v horní řadě? Ačkoliv se může zdát na první pohled zcela obyčejné, vyberou si ho takřka výhradně lidé s výjimečnou osobností. Vaším hlavním charakterovým znakem je optimismus a schopnost vidět krásu tam, kde ostatní selhávají. Svět kolem vás se zdá být neustále plný příležitostí a čarokrásný. Díky svému pozitivnímu naladění a duševní síle se snadno vyrovnáváte s problémy a nedovolíte, aby vám zasahovaly do života.

Fotografie: Pixabay

Druhé horní slunce zleva

Pokud jste zvolili druhé slunce zleva v horní řadě, řadíte se mezi introverty. Ovšem bez ohledu na to, jak rádi se straníte velkých oslav a událostí, pro své nejbližší jste vždy k dispozici a s chutí jim nabídnete pomocnou ruku, když to potřebují. Vynikáte rovněž svojí laskavostí, štědrostí a upřímností. Ovšem i přes tyto rysy dokážete v druhých vzbudit respekt a úctu – stejnou, s jakou shlížíte vy na ně.

Třetí horní slunce zleva

Třetí slunce v horní řadě zleva je na první pohled unikátní. Jeho paprsky jsou členité a rozhodně nepůsobí ordinérně či nudně – stejně jako vy. Hlavním pozitivním rysem vaší osobnosti je až dětská touha po vědění a zvědavost, která nezná mezí. Díky ní jste velmi samostatní, inteligentní a dobrodružní. (Nabyté vědomosti vám totiž poskytují robustní základnu pro jakékoliv životní dobrodružství.)

Fotografie: Pexels

Čtvrté horní slunce zleva

Poslední slunce v horní řadě ve vás může vyvolávat pocit „plážové pohody“, ovšem ve skutečnosti si ho vybírají lidé, kteří překypují životní energií a láskou k bytí. Tato vaše energie se transformuje do množství činností, které bez ustání vykonáváte a do tisíců nápadů, které vám denně prolétnou hlavou. Když k tomu všemu přidáte krapet vytrvalosti, můžete dosáhnout opravdu velkých úspěchů nejen v osobním životě.

První spodní slunce zleva

První slunce zleva ve spodní řadě volí lidé, kteří jsou rádi nápomocní. Pro své blízké jste schopni tak říkajíc pohnout horami a vaše dobré srdce často rozehřeje i ty nejtlustší ledy v mezilidské komunikaci. S vámi prostě každý vychází a je mu ve vaší společnosti dobře. Navíc ty, kdo mají zájem, dokážete inspirovat a dodat jim prvotní impulz, který jim v životě chyběl.

Fotografie: Pixabay

Druhé spodní slunce zleva

Slunce, které se nachází ve spodní řadě druhé zleva, zaujme především lidi veselé a se schopnostmi bavit široké okolí. Ze svého života se snažíte získávat maximum, co to jde a svoji dobrou náladu rádi sdílíte s ostatními. Máte trochu odlišný pohled na svět, než zbytek společnosti – překážky kupříkladu vnímáte jako výzvy a příležitosti. Životem se tedy rozhodně jen tak neprotloukáte, ale razíte si cestu s hlavou hrdě vztyčenou.

Třetí spodní slunce zleva

Pokud jste si zvolili třetí slunce zleva ve spodní řadě, vaší předností je neuvěřitelná pracovitost a píle. Nejvíce si libujete v situacích, které můžete do hloubky prozkoumat, rozdrobit na dílčí úkoly a ty posléze plnit. Máte až dětskou radost z každé minuty, kterou věnujete produktivní práci a která nepřišla nazmar prokrastinací. Vaše vlastnosti z vás dělají člověka s přirozenou autoritou a bojovníka, který se jen málokdy vzdává.

Fotografie: Pixabay

Čtvrté spodní slunce zleva

Oslovilo vás nejvíce poslední spodní slunce? Vaším pozitivním charakterovým rysem je vaše umírněnost a trpělivost. Řadíte se mezi lidi, kteří jsou vytrvalí a inteligentní. Nejpohodlněji se cítíte v práci, kvůli níž leckdy upozaďujete i své vztahy a city. Ačkoliv by se mohlo zdát, že jste takto nešťastní, opak je pravdou. Dosahování vytyčených cílů a snů vás z celého srdce naplňuje.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]