Nevěděla, že je těhotná, do té doby, než si začala všímat podivných příznaků

příprava na operaci
Fotografie: Unsplash

Pro ženu, která se vrátila z dovolené, bylo opravdu šokující, když o týden později měla porodit miminko, jež přišlo opravdu až příliš předčasně.

Rodačka z Manchesteru Ellis svou situaci podrobněji vysvětlila ve videu na instagramu. Nebyla si jistá, zda může otěhotnět přirozeně, protože jí byl v roce 2016 diagnostikován Hodgkinův lymfom a podstoupila různé léčby. Jednalo se samozřejmě o ozařování, chemoterapie a nakonec léčby kmenovými buňkami, jejichž vedlejším účinkem bylo rapidní zvýšení její plodnosti. Ellis tedy rozhodně neprožívala lehké období.

Takový malý zázrak

Ellis podotkla, že si nechala zmrazit vajíčka, aby si zachovala plodnost. Po léčbě přestala mít menstruaci a bylo jí řečeno, že je v lékařské menopauze. Jedná se o tzv. nepřirozenou cestu, jak mít dítě, takže její maličký Elijah se stal takovým zázrakem. Ellis také přiznala, že si uvědomovala svůj nárůst na váze. Časem ale začala během své dovolené pociťovat zvláštní příznaky, a tak začala rychle jednat.

Nebyla to jednoduchá cesta

Ellis byla převezena do nemocnice, kde podstoupila naléhavý císařský řez, který naštěstí proběhl v pořádku. Malý Elijah se narodil minulý rok 1. července. Maminka řekla, že její synek byl donedávna na JIP, ale teď už se mu naštěstí daří dobře. Po jejím porodu probíhalo hodně testování, ale to už má naštěstí za sebou.

nový život
Fotografie: Unsplash

Už zbývají jen rodičovské povinnosti

Chlapeček se tedy vyvinul normálním způsobem jako každé jiné rostoucí miminko. Na závěr Ellis podotkla, že spolu ti dva ušli opravdu dlouhou a náročnou cestu. Prošli si totiž spoustou složitých testů a náročných procedur. Teď už ale mohou být oba v klidu a maminka může nadále plnit své rodičovské povinnosti, na které tak dlouho čekala. O tom, že se stane matkou, snila už dlouho a po tom všem trápení v nemocnicích si konečně může dopřávat šťastného života. Samozřejmě jakožto starostlivý rodič, kterým se konečně stala.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*