Načerpejte inspiraci na některé z nejkrásnějších evropských pláží

Nic vás nebaví a připadáte si vyčerpaní? Opustila vás inspirace a kreativitu abyste s lupou hledali? Pak zpozorněte! Možná jste jen maličký krůček od syndromu vyhoření nebo naprostého vyčerpání organismu. Všeho nechte a otevřete katalogy cestovních kanceláří nebo se inspirujte následujícími řádky, na nichž vám představíme krásné evropské pláže, které by byl hřích nenavštívit. Je-li Itálie a Španělsko vaší srdeční záležitostí, pak je tento článek určen právě vám. Pohodlně se usaďte a nechte se unášet na vlnách modravých dálek.

Cíes – pláž Praia da Rodas, Španělsko

Ostrov Cíes je mnohými cestovateli označován za „Karibik Evropy“. Zdejší pláže, stejně jako scenerie, totiž skutečně vody Karibiku nápadně připomínají. Jednou z nejoblíbenějších pláží je nepochybně Praia da Rodas nedaleko kempu IsiasCíes Camping. Pláž je pokryta jemným bílým pískem a její vody jsou tyrkysově modré.

Lampedusa – pláž RabbitBeach, Itálie

Itálie a ostrov Lampedusa ukrývá řadu přenádherných klenotů. Jedním z nich je i pláž RabbitBeach, která obsadila druhé místo v anketě nejkrásnějších pláží světa! A to je přeci důvod, proč se sem během léta vydat, nebo ne? Pláž je dlouhá zhruba 200 metrů a její povrch je tvořen bělavými skalisky v kombinaci s jemným pískem. Vody RabbitBeach jsou okouzlující, barva moře je v tomto místě nadpozemsky krásná. Chvílemi se vám bude dokonce zdát, že jste součástí nádherného snu, z něhož se nechcete probudit.

Další klenoty čekají na objevení

Tohle byla jen taková malá ochutnávka. Pokud chcete načerpat informace o dalších kouzelných místech, jež jsou po Evropě rozeseté, prozkoumejte web KrásnéPláže.cz, kde naleznete nespočet článků, praktických doporučení, ale i přenádherných fotografií, které navodí tu správnou letní atmosféru. Kromě toho si ještě můžete stáhnout e-book, v němž vám představíme deset nejkrásnějších pláží Evropy zcela ZDARMA!

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]