Nejoblíbenější barva kabelek a pro jaké příležitosti se hodí?

Kabelky nejsou jen záležitostí, kam se dají schovat věci, které potřebujete mít neustále u sebe. Stále více dnes kabelky představují kousek vašeho vlastního já, zkrátka o vás mohou v mnoha ohledech něco vypovědět. Nikoho tak nepřekvapí, že jsou kabelky k dispozici v široké paletě variací – liší se jak materiálem výroby, tak i tvarem, velikostí či barevným provedením. Zaměřme se nyní právě na barvu – máte jasno v tom, po jakém odstínu kabelky byste aktuálně při nákupu sáhli. Víte, jaké barvy zažívají největší boom?

Univerzální černá barva

Černá barva nikdy neomrzí, hodí se totiž ke spoustě kombinací. Platí to nejen u oblečení, ale samozřejmě i u módních doplňků, tedy i u kabelek. Tak například kabelka v luxusní černé barvě působí komfortně a elegantně. Budete se s ní cítit příjemně. Využít ji můžete nejen ke svátečním příležitostem, ale v závislosti na konkrétním typu kabelky i klidně ke každodennímu nošení.

Tradice v bílém provedení

Ani tradiční kabelka v bílém provedení není nic, co by nepřineslo potěšení a styl. Bílá barva působí jemně. Nehodí se ke každému oblečení, ale v případě, kdy si dáte s výběrem věcí ze šatníku záležet, můžete docílit jedinečného sladění. Bílá kabelka se hodí především pro sváteční příležitosti. Je zde opět volba velikostí a stylových provedení.

Elegantní šedá barva

Šedá barva potom představuje jakousi nenápadnost. Okouzlí-li vás kabelka v elegantní šedé barvě, nevystoupíte ze světa módy a zároveň nebudete nutně středem pozornosti. Dočkáte se jakési kontroverze, která však v žádném případě nepředstavuje nudu. Ba právě obráceně, vždyť není všechno zlato, co se třpytí a méně může znamenat někdy více!

Mezi nejoblíbenější barvy kabelek tak jednoznačně patří právě černá, bílá a šedá – jedná se o nejpoptávanější kabelky, to jste si již ostatně ve vašem okolí všimli!

Foto: bagolo.cz

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]