Tchyně zkazila nevěste svým oblečením den, na který se celý život těšila. Karma jí to však pěkně spočítala

Fotografie: Freepik

Ačkoliv je svatební obřad nejdůležitější událostí v životě muže a ženy, mnohdy se najde někdo, kdo jim tento den chce nějakým způsobem narušit.

Není pochyb o tom, že svatební obřad je jedním z nejdůležitějších událostí v životě muže a ženy. Oba dva tak v tento den chtějí, aby vše bylo dokonalé a hosté se pouze bavili a usmívali se. Někdy však nastane i taková situace, že někteří z pozvaných chtějí být během obřadu středem pozornosti a narušit tak dobrou náladu novomanželů. Jeden takový případ se právě nedávno přihodil této nevěstě, jejíž tchyně byla také oblečena v bílém.

Tchyně versus nevěsta

Ve svatební den se chce každá nevěsta cítit výjimečně. Mnohdy se ale také může objevit situace, kdy se najednou dostane do pozadí, nikdo si jí nevšímá a od dalších oslav je tak odrazená. V dnešní době však může být také problematické to, že hosté nechají v obálkách příliš málo peněz. Důsledkem je pak nečekaná reakce novomanželů, kteří dokáží svými reakcemi zkazit náladu všech přítomných. Koneckonců je to jejich oslava, která má být především jejich snem, a to ať už je situace jakákoliv.

Fotografie: Depositphotos

Když se tak jedna nevěsta ve Velké Británii dozvěděla, že její tchyně má na sobě ve svatební den také bílé šaty, ohromně znervózněla. Myslela si, že je to prostě nespravedlivé a matka jejího manžela jí chce akorát zkazit oslavu.

Rozhodla se však, že to nebude řešit a na skutečnost nebude nijak poukazovat, přeci jen je to nejšťastnější den v jejím životě, tak proč si ho nechat narušit. Jak se však později ukázalo, spravedlnosti bylo rychle učiněno zadost i bez jakékoliv námahy. Jedna servírka totiž tchyni omylem polila omáčkou.

Fotografie: Pixabay

Překvapivé gesto od nevěsty

Servírka Chloe se k celé situaci později svěřila na TikToku. Sdělila, že trpí dyspraxií, což je neurologická porucha, která jí způsobuje potíže při plánování a zpracovávání motorických úkolů.

Fotografie: Pixabay

Když polila nevěstinu tchyni omáčkou, myslela si, že je to její konec a že přijde o práci. Namísto toho však dostala od vysmáté nevěsty spropitné v hodnotě 55 liber (asi 1500 Kč). Chloe si tak bude tuto „pomoc při pomstě“ určitě pamatovat do konce svého života. Je to opravdu neuvěřitelné, jaké náhody se mohou přihodit.

Zdroj: UberAlles