V telefonu svého přítele našla tajné fotografie, které ji srazily do kolen. Přišla s geniální pomstou

Fotografie: Pexels

Mladá žena zjistila, že telefon jejího přítele je plný fotografií nahých žen. Místo toho, aby mu udělala okamžitou scénu, vymyslela pomstu, na kterou její přítel nezapomene.

Aby mohl partnerský vztah fungovat, je nezbytné, aby byl založen na vzájemné důvěře. Většina lidí se jen těžko smiřuje s partnerskou nevěrou, ale některé ženy nesnesou ani to, aby se jejich přítel jen díval na nahé ženy. Web Goniec upozornil na případ mladé ženy, která vymyslela geniální plán, jak se pomstít svému příteli. Málem ho dohnala na psychiatrii.

Našla mu v telefonu fotografie nahých žen

Mladá žena vystupující jako Pia Blossom se na svém tiktokovém účtu podělila o příběh své podváděné kamarádky. Ta zjistila, že její přítel má v telefonu fotografie nahých žen, a to se jí ani trochu nelíbilo. Rozhodla se však, že bude dělat jako by nic, a místo scény na něj byla i nadále milá. Vymyslela však chytrý plán, jak svého přítele donutit, aby se přiznal.

Uprostřed noci vstala, vybrala mu jednu z nahotinek a umístila ji jako tapetu. Mobil vrátila na místo a šla zase spát. Přítel se ráno probudil a pochopitelně z toho byl zmatený. Začal se potit, byl nervózní a nebyl si jistý, co se to děje. Jeho přítelkyně se však stále tvářila, jako by se nic nedělo. Chovala se úplně normálně a připravila mu snídani.

Rozzuřený dělník už měl po krk nepřijatelného chování majitelů domu. Jeho pomsta však překročila meze

Situace ho doháněla k šílenství

A tak začala psychologická válka. Přítelkyně mu totiž každou noc změnila fotografii nahé ženy na jeho tapetě. „Neustále předstírala, že je vše v pořádku. Každý den a každou noc,“ popisuje Pia. Zato její přítel byl čím dál tím víc nervózní. Jeden den se mu dokonce udělalo tak zle, že zvracel. Z této nejistoty totiž dostával panické záchvaty a přítelkyně ho při nich utěšovala a ptala se, co se to s ním děje a z čeho je v takovém stresu?

žena s mobilem
Fotografie: Freepik

Pátý den to nevydržel a na svou přítelkyni udeřil. Už nemohl snést pocit, že se možná zbláznil. Nakonec se jí ke všemu přiznal, což chtěla slyšet. Pak si sbalila všechny své věci, odešla a už nikdy s ním nepromluvila. Lidé v komentářích neskrývali obdiv ke geniálnímu plánu této ženy. Podvodník si příště jistě rozmyslí, jestli je dobré mít plný telefon cizích nahých žen. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jiný příběh, kdy nevěra skončila pro manžela katastrofou.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*