Všichni kolem to věděli, jen samotná žena ne. Nevěra, která pro manžela skončil katastrofou

Fotografie: Depositphotos

Je zajímavé, že někteří muži se po několika letech začnou se svou manželkou nudit, a tak hledají zábavu u jiné. Stejně to měl i tento muž jménem Štěpán.

Někteří muži si začnou hledat mladší a krásnější milenky a věří, že to nějak změní jejich životy. Chtějí totiž nové emoce a především žádnou nudu. Co je k tomu nutí? Proč to tak potřebují? V dnešní době je spíše výjimkou vztah, ve kterém si jsou partneři věrní. Tak to ale bohužel neměl muž jménem Štěpán.

Vztah jim nefungoval

Olga a Štěpán byli dlouhou dobu považováni za ideální pár. Za sebou už totiž měli jedno manželství, dvě děti, jejich syn byl dospělý a dcera dospívala. Štěpán měl navíc naprosto nulový vztah s jinými ženami. Zpočátku vše vypadalo na ideální manželství, ale po několika letech jim vztah přestal fungovat. Prostě si na sebe zvykli. A pak se vše změnilo v monotónní šedou každodennost. Bylo vidět, jak byl Štěpán smutný a zachmuřený.

Jenže jednoho dne poznal Lenku. Byla to velmi krásná a veselá žena, která byla o 10 let mladší než on. A Štěpán začal ožívat. Po nějaké době mezi nimi přeskočila jiskra a pak to šlo dál a dál. O jeho aféře věděli všichni kolegové a on se tím vůbec netajil. Všichni se ho ptali, kdy o tom řekne své ženě, ale on nevěděl, jak na to. Bylo zajímavé, že všichni o jejich románku věděli, jen jeho žena ne.

Chtěl s Lenkou dítě

Lenka ale začala být protivná, protože nechtěla být pořád jen na druhém místě. Štěpán jí slíbil, že všechno vyřeší, ať na něj nespěchá. A nakonec se muž rozhodl o všem říct své rodině. Jeho žena Olga tomu nejprve nevěřila, potom dlouho plakala a bohužel musela rozhodnutí svého manžela přijmout. Děti se Štěpánem nechtěly dlouhou dobu komunikovat.

Fotografie: Pexels

Štěpána to ale vůbec nezajímalo. Chtěl nový život a přestěhoval se k Lence. Bydleli v pronajatém bytě, protože muž zanechal veškerý svůj majetek své bývalé rodině. Potom začal Štěpán snít o dětech s Lenkou. Ta ale děti nikdy nechtěla a její názor se nezměnil. Pro ni byla důležitá její postava a vzhled. Po několika měsících přemlouvání však souhlasila.

Vše dopadlo jinak

Lenka ale nemohla otěhotnět. Nechtěla ani riskovat umělé oplodnění, a tak raději našla náhradní matku. I přes to, že to bylo velmi drahé. K tomu musel Štěpán pracovat na dvou zakázkách a poté se dostal k úvěru. A nakonec náhradní matka otěhotněla. Dokonce čekali dvojčata. Lenka byla zpočátku velmi šťastná, ale po pěti měsících požádala o rozvod.

Fotografie: Pexels

Najednou jí totiž došlo, že děti opravdu nemiluje a nejsou pro ni prioritou. Sbalila Štěpánovi kufry a řekla mu, že její děti to nejsou, že jsou jeho. A tak Štěpán skončil sám a na krku má dvě malé děti. Starší děti s ním nekomunikují, protože mu nemohou odpustit. Myslel si, že život s mladší ženou bude skvělý, ale nyní by dal vše za to, aby se mohl vrátit za svojí bývalou ženou.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]