Během porodu byla odhalena nevěra. Manželka a milenka se setkaly na porodním sále

Fotografie: Depositphotos

Porodní asistentka sdílela šokující video. Podařilo se jí zachytit okamžik, kdy rodička zjistila, že ji manžel podvádí. Aby toho nebylo málo, ženy se setkaly na porodním sále.

Čas od času se ve světě odehrávají neuvěřitelné příběhy. Dovedete si představit, že by manžel, manželka a milenka byli současně na jednom porodním sále? Takový příběh se skutečně stal. Manželka v porodnici zjistila, že žena, která leží vedle ní a zároveň má rodit, je milenkou jejího manžela. Pravda o jeho poměru vyšla najevo až ve chvíli, kdy se oběma ženám měly narodit děti. Porodní asistentka se rozhodla zaznamenat reakci zrazené manželky.

O nevěře se dozvěděla během porodu

Konec těhotenství je pro každou ženu extrémním obdobím. Únava, vzrušení a stres z porodu vytvářejí emocionální koktejl, který jako by budoucí matku velmi zatěžoval. Tato žena však zažívala další stres způsobený jejím manželem. Porodní asistentka, která pacientku ošetřovala, byla tak šokovaná, že se rozhodla vytáhnout telefon a vše si nahrát.

Na videu je vidět pouze její šokovaný obličej a v pozadí je slyšet křik rodící ženy. Nesouvisí však striktně s porodem. Na nahrávce zdravotní sestry je slyšet křik ženy. Nejde však o křik, který by souvisel s porodními bolestmi. Je to křik ženy, která se dozvídá pravdu o zradě a o tom, že poblíž je další, která má také porodit jeho dítě.

Video se stalo hitem

Sdílené video zhlédlo téměř 90 000 uživatelů Redditu. Mezi uživateli internetu to vyvolalo spoustu emocí, protože si kladli otázku, co by v takové situaci dělali oni jako zdravotní sestra, manželka, milenka nebo manžel. „Je mi jí tak líto. Během porodu zjistíte, že se nemůžete spolehnout na osobu, která je vám nejbližší. Musí to být strašidelný pocit. Doufám, že to zvládla,” napsal jeden z uživatelů. Další uživatel vtipně poznamenal, že měl muž vlastně štěstí, že mohl být u porodu obou svých dětí.

Fotografie: Piqsels

Naproti tomu se našli tací, kteří byli přístupem porodní asistentky nejvíce šokováni. Podle nich měla reagovat a ne celý incident nahrávat. Kolegyně porodní asistentka se ženy zastala s tím, že pokud se situace nedá vyřešit slovně, jedinou možností je zavolat ochranku a sledovat rvačku z bezpečné vzdálenosti.

Guy gets his wife and mistress pregnant at the same time from trashy

 

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*