Po otevření dveří od auta nevěděl, zda se má smát nebo brečet. Bizarní nápad manželky ho bude pronásledovat

Fotografie: Depositphotos

Muž sdílel se svými sledujícími video, kde je zachyceno jeho auto a v něm nainstalovaný LED projektor. Byl to nápad jeho ženy, která tímto způsobem chce předejít nevěře.

I když tvrdíte, že svému partnerovi 100 % věříte, nikdy nemůžete s jistotou vědět, že vás váš protějšek ve slabé chvilce nepodvede. Jediné, co můžete, snažit se takové situaci předejít, což je možná ještě obtížnější. Tato žena hledá vynalézavé způsoby, jak zajistit, aby ji její manžel nikdy nebyl nevěrný. Tentokrát se skutečně překonala.

Žena tráví příliš času online nakupováním

Hudebník Derek Morris, 41 let, sdílel se svými sledujícími na oblíbené sociální síti TikTok video, které zachycuje projekci tváře jeho ženy promítnutou na podlaze u spolujezdce v jeho autě, aby jej držela co nejdále od možné nevěry. Příspěvek si okamžitě začal získávat oblibu a během krátké chvíle nasbíral přes půl milionu zhlédnutí, jak uvádí web News18.

LED projektor na dveřích auta, který promítá obličej ženy s vykulenýma očima a rozšířenými nosními dírkami v rozčílení má odradit každou ženu, která by měla nastoupit do auta s postranními úmysly. Nutno podotknout, že vidět něco takového, to by asi odradilo každého. I muže. Přestože se video stalo na internetu velice populárním, někteří uživatelé mají ohledně jeho obsahu smíšené pocity. Mnoho z nich navrhovalo, aby pár přehodnotil svůj vztah, pokud je v něm až tak silná nejistota.

@derekmorrismusic Unbelievable 🤣 #marriedlife #marriedlifehumor #wifey #womanofmydreams #diyproject ♬ Before He Cheats – Carrie Underwood

Rozzuřená žena vyházela všechny věci nevěrného manžela z balkónu. U domu se scházeli kolemjdoucí

Muž svou ženu před reakcemi sledujících brání

Morris však svou ženu brání zuby nehty. Jako odpověď na některé komentáře uvedl, že se do své manželky zamiloval na první pohled už v 8. třídě základní školy. Od té doby jí vyjadřuje hlubokou lásku, jak píše server DailyStar. Přes znepokojivý obsah videa se však našli i tací, kteří příspěvek berou s humorem a objevilo se tak spoustu dotazů, kde je možné sehnat takový LED projektor. Jedna žena by ho ráda pořídila svému muži na náklaďák.

Morris vyjádřil své obavy ani ne tak nad nápadem jeho ženy, ale nad časem, který tráví nakupováním na internetu. Bojí se, že jeho manželka příliš často navštěvuje Amazon. Nevěra je bohužel běžnější jev, než se může zdát, a téměř nikdy se neutají. I když si myslíte, že už máte vyhráno, mohou nastat situace, leckdy i velice bizarní, jež vás prozradí. Jak už jsme psali i na SvětěKreativity, jedna manželčina nevěra byla odhalena při lékařském vyšetření.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*