Když manžel zjistil, že mám rakovinu, udělal tu nejhorší možnou věc. Lékaři tvrdili, že je blázen

Fotografie: Depositphotos

Život s někým, kdo je dlouhodobě nemocný, může být velmi náročný, ne každý si s takovou situací dobře poradí. Žena se rozhodla o svůj příběh podělit na sociálních sítích.

Na sociální síti nedávno jedna žena sdílela svůj osobní příběh, který vyvolal mnoho reakcí mezi ostatními uživateli. Ve svém příspěvku popsala, jak se její manžel rozhodl opustit ji krátce po tom, co jí byla diagnostikována rakovina. Uvedla, že manžel se necítil schopen o ni starat a že nechtěl zbytek svého života strávit jako pečovatel.

Z jeho pohledu se nacházel v nepříjemné situaci on

Podle webu Femzine měl toho manžel dost, prohlásil, že to není fér vůči němu a že se neženil s tím, že bude muset pečovat o nemocného partnera. Omluvil se, že je to sobecké, ale řekl, že takto nechce trávit zbytek života. Žena byla jeho reakcí natolik šokována, že se o tento zážitek podělila na sociální síti.

Chování muže zanechalo ženu s bolavým srdcem, ale s pochopením pro náročnost situace. Došlo jí, že jeho láska měla zjevně podmínky. Přesto ale žena našla pochopení, protože toho bylo opravdu hodně. Od té doby, co odešel, se žena podle webu Twice cítí opravdu špatně a velmi osamělá. Nikdy nechtěla skončit sama.

Radost z narození syna vystřídala dramatická scéna. Žena nemohla uvěřit maximální drzosti přítele

Odezva od ostatních uživatelů byla plná soucitu

Mnozí komentující na sociální síti odsoudili jejího manžela za jeho rozhodnutí odejít v tak kritické době. Jeden z uživatelů dokonce odkázal na manželský slib, který muž ženě dal. V něm totiž doslova stojí, že partneři při sobě budou stát v nemoci i ve zdraví. Diskuse na platformě také odhalila, že podobné situace, kdy jeden partner opustí druhého v době nemoci, nejsou tak vzácné, jak by se mohlo zdát.

Rozvod
Fotografie: Pexels

Někteří uživatelé upozornili na genderovou nerovnováhu v takových rozhodnutích, tvrdili, že muži se častěji rozhodnou pro odchod než ženy. Další uživatelé sdíleli příběhy ze svého okolí, které ilustrovaly podobné situace. Rakovina je velmi závažnou nemocí. Na SvětěKreativity jsme již dříve popisovali, jakými příznaky se rakovina může projevit.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*