Lékaři jí tvrdili, že to kvůli své vzácné nemoci nikam nedotáhne. Dnes její talent obdivují miliony lidí

Fotografie: Depositphotos

Rillie je teprve pět let, přesto má v sobě talent, který nezapře. Dívka se narodila s vzácnou formou nanismu, to jí ale nebrání v tom, aby dělala, co jí baví.

Pětiletá dívka trpí vzácným onemocněním, kterým je achondroplazie. Jedná se o formu nanismu, kdy jedinec s tímto onemocněním má ovlivněnu tvorbu kostí, kvůli čemuž je jeho vzrůst i v dospělosti malý. Onemocnění ale nemá žádný vliv na délku života jedince nebo dokonce jeho intelekt. Naopak, lidé trpící tímto druhem onemocnění jsou považováni za nadprůměrně inteligentní.

Od ostatních děti se neliší

I přesto, že dívka na první pohled vypadá jinak, svými koníčky nebo chováním se od svých vrstevníků neliší. Děti, které tímto druhem onemocnění trpí, se velmi často straní kolektivu a jsou spíše uzavřené. Podle webu Livebiz ale toto není příklad malé Rillie, naopak. Dívka je velmi komunikativní, má ráda společnost a ještě raději tancuje.

Právě její životní elán spolu s nadšením pro tanec je to, co fascinuje i neznámé lidi. Na stránce YouTube se objevilo video této malé holčičky, která na něm energicky tančí. Svým vystoupením připoutává oči diváků k obrazovce a i na dálku je schopná svým elánem přihlížející nakazit. Její tanec je až neuvěřitelný.

I přes nespočet operací je veselá a čilá

Holčička má za sebou již v takto útlém věku velké množství operací, to jí ale nebrání užívat si život naplno a na sociálních sítích je k vidění několik tanečních vystoupení této energické dívky. I přesto, že dívka není jako ostatní, její rodině to nevadí, naopak. Rillie žije v milující rodině, která její energii a životní elán přímo miluje. Navzdory svému onemocnění je pro ně sluncem života.

Dívka s nevyléčitelnou nemocí měla kvůli vzhledu deprese. Geniální kadeřník jí změnil život

Její maminka se naopak snaží právě skrz videa, na kterých dívka tancuje, vzkázat do světa, že ani její, ani ostatní děti s tímto onemocněním nejsou méněcenné a rozhodně by se svému okolí neměly stranit. Nejedná se o jediný příběh tohoto typu, který jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili. Nedávno byl na našich stránkách uveřejněn příběh osmileté holčičky s obdobným onemocněním.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*