Novomanželé překvapili všechny přítomné netradiční svatební hostinou. K jídlu podávali McDonald’s

Fotografie: Dinkun Chen / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Manželé se na své svatební hostině rozhodli pro nový typ stravování. Vybrali si levné a známé rychlé občerstvení, které jim dovezl kurýr. Výrazně na tom ušetřili a všechny hosty pobavili.

Svatba je důležitým okamžikem každého člověka, který se pro ni rozhodne. V dnešní době se s ní ale pojí i určité nepříjemnosti. V důsledku zvyšování cen se stala opravdu drahou záležitostí a ne každý si ji dnes může dovolit v takovém rozsahu jako dříve. Všechny položky, jež se na svatbě vyskytují, jsou opravdu nákladné, a tak se nastávající manželé musí často rozhodovat, koho vůbec pozvou. Nejvýrazněji podražilo jídlo, proto se spousta párů snaží vymýšlet různé alternativy stravování. Některé jsou poněkud neobvyklé.

Měli finanční potíže

Mladý pár z Francie měl těsně před svatbou a v průběhu příprav je postihly výrazné finanční potíže. Nemohli si tedy dovolit pohádkovou svatbu tak, jak plánovali. Místo zrušení celé akce si ale vytvořili finanční plán a snažili se dát všechny položky dohromady tak, aby na všem výrazně ušetřili. U většiny věcí se jim to podařilo rovnou. Jako například s prostorem, který jim poskytla jejich vzdálená teta, nebo to, že místo živé hudby pouze zapojili reproduktor. Zbývala jediná velká položka – jídlo.

Zvolili rychlé občerstvení

Ohledně jídla si oba lámali hlavu celkem dlouho, až došli k celkem bizarnímu nápadu. Když přemýšlíte nad opravdu levným jídlem, vybaví se vám rychlé občerstvení. A tak zvolili to. Při výběru značky dali na nejznámější McDonald’s, kde se dá nalézt spousta variant laciných produktů. Museli rovněž vymyslet, kdo veškeré jídlo přiveze, a nakonec se rozhodli využít služeb kurýrní společnosti. Vše si naplánovali i s výběrem hamburgerů, hranolek a známých kuřecích nugetek.

Nevěsta se před pochodem k oltáři otočila na patě a odešla. Obdržela totiž telefonát, který vše změnil

Ve svatební den jim vyšlo vše podle plánu. Složení svatební hostiny si nechali jako překvapení a oznámili ho až s příjezdem kurýra, který všechno občerstvení doručil. Všichni v jeden moment začali tleskat a smát se. Nakonec všem chutnalo a přišlo jim to velmi originální. Navíc novomanželé výrazně ušetřili a mohli na svatbu pozvat více lidí. Ve výsledku se tak jejich svatba stala pro pozvané nezapomenutelným zážitkem, který z jejich hlav jen tak nikdo nevymaže.

@thomasbillaudeau @McDonald’s Beauvais Tille ♬ son original – Thomas Billaudeau

Video na sociálních sítích

Následně se manželský pár dokonce rozhodl sdílet video na sociálních sítích. Komentující je za jejich čin pochválili a také dodali, že by si sami přáli na takovou svatbu jednou zavítat.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]