Originální police rychle, levně a jednoduše

Police jsou něco, co se hodí v každé domácnosti a rovněž do každé místnosti. Ať už se jedná o dětský pokojíček, kuchyň, obývák, ložnici či předsíň. V dnešním článku přinášíme pár tipů, jak si opatřit levně, rychle originální poličky, které jen tak někde neuvidíte.

Police z knížek

Máte doma spoustu knih, které si myslíte, že už nevyužijete, ale je vám líto zbavovat se jich docela? Pak je můžete využít na poličky. Je to úplně jednoduché. Knihy opatříte obalem, který bude ladit s interiérem a mezi velmi oblíbený design patří i obyčejné noviny. Tuhle část přenecháme čistě na vaší fantazii a momentálním pojetí interiéru. Knihy jednoduše připevníte na stěnu pomocí plastových či kovových podpěr a máte hotovo. Protože knihy na nich budou volně ležet, jsou tyto poličky vhodné spíš na lehčí záležitosti. Hodí se téměř do každé místnosti, protože knihy nikoho neurazí.

Police ze sakteboardu

Máte ve sklepě po svých dětech skateboardy? Na semeno je tam nejspíš držet nebudete. Ty odřené můžete nastříkat sprejem nebo natřít barvou. Hodí se jak do dětského tak studentského pokoje, ale klidně i moderně zařízené předsíně či obýváku. Jejich montáž je úplně sejná, jako u polic z knížek. Ovšem skateboard můžete přichytit pomocí drobných šroubků a nemusíte se obávat, že z podpěr sklouzne.

Police z židle

Ať už vám zbyla jedna nebo více. Židle mohou posloužit, jako polička na cokoliv. Hodí se do předsíně, ale i kuchyně, kde můžete umístit květináč s kytkou a ještě takto přimontovanou židli použít i jako věšák na utěrky. Klidně lze využít malá dětská židlička, ale i klasická kuchyňská židle, která už má své odslouženo. Opět jí barvou přizpůsobíte interiéru a paráda je na světě.

Police z bedýnek

Tento typ polic se opět hodí všude v závislosti na materiálu. Jednoduše je přišroubujete s pomocí hmoždinek rovnou do zdi. Barevné plastové bedýnky budou zajímavým prvkem v dětském pokoji a dřevěné rustikální klidně v obýváku či kuchyni.

Fotografie publikována se svolením Mister GC Photography/FreeDigitalPhotos.net