Netradiční nábytek do restaurací

To, co člověka osloví ihned po příchodu do jakékoliv restaurace, není jen vůně, ale i vědomí, jak se tam cítí. Právě proto si mnoho kaváren a restaurací zakládá na originalitě a oslovení zákazníka nábytkem a vybavením.

Klasické stoly a židle, pokud jsou nové, vypadají hezky, čistě a útulně. Avšak pravdou je, že už tak moc člověka neosloví, jako originální gastro nábytek, který umí vykouzlit zcela jinou atmosféru.

Vsaďte na originalitu

Nábytkový svět je naštěstí dnes neomezený a kreativitě se žádné hranice nekladou. To je přesně to, co vyvolá v člověku určité pocity, nutno dodat, že většinou pozitivní. Chcete-li zaujmout své hosty, zkuste to nejen výbornou kuchyní a pestrou nabídkou nápojů, ale také vkusným nábytkem. Pro vybavení své provozovny zkuste něco netradičního a vyhledejte specializované firmy ne pouze tuctové nábytkové hypermarkety.

Jak vybrat vhodný gastro nábytek

Vhodný gastro nábytek vybíráme také podle toho, co bude daná provozovna nabízet. Je důležité se zamyslet nad tím, jestli se jedná o restauraci, kde se bude vařit či pouze podávat studenou kuchyni a nápoje. Je logické, že pokud se jde člověk najíst, mělo by se jednat o snadno umyvatelný nábytek, který si vyžaduje časté čistění.

Dále by měl poskytovat dost místa, aby se člověk mohl v klidu najíst bez toho, že mu bude padat příbor na zem astůl nezbude mu místo, pro další nádobí, jako jsou sklenice, šálek na kávu, desertní talíř. Určitě už se vám mnohokrát stalo, že jste si objednali velkou pizzu na romantickou večeři a byla docela fuška umístit malé talířky, láhev vína a skleničky na jeden stůl. Místo pro vázičku s kytičkou či svíčku už nepřipadalo v úvahu. Zaujmout na první pohled originálním nábytkem je sice moc fajn, ale poskytnout důležitý komfort patří mezi další klíčové body.

Do jakékoliv gastro provozovny vybírejte pečlivě pohodlné židle. Ať už se přijde host najíst či jen vypít kávu, mělo by se mu sedět tak, že se nebude chtít zvednout a odejít. Toho docílíte pouze pohodlným sedacím gastro nábytkem. V případě, že se bude člověk ošívat, bude ho tlačit kostrč a bolet záda vám v restauraci moc dlouho nevydrží.

Místo pro obchodní schůzky

V dnešní době existuje mnoho podnikatelů, kteří se zbytečně nedrží kancelář, která by je stála nemalé peníze. Místo toho vsadili na možnost podnikat obchodní schůzky v restauracích. Tady je šance pro vás. Vytvořte jim takové místo, kde se jejich schůzka protáhne na posezení v příjemném prostředí a přejdou od obchodu k uvolněné konverzaci. Takto budete mít jistotu, že se hosté zdrží mnohem déle a objednají si další nápoj či občerstvení. Dnes jsou velmi oblíbené lavice a sedačky, které umožňují pohodlné sezení. Výběr materiálu i designu je bohatý, proto gastro nábyteknebude problém přizpůsobit je jakémukoliv prostředí.

Nezapomeňte na doplňky

Atmosféru dotvoří i vhodné osvětlení, dekorace a květiny. Originální gastro nábytek, který nabízí kromě neotřelého vzhledu i patřičný komfort, sám o sobě nestačí. Podpořit a doplnit interiér byste měli o vtipné a praktické dekorace. Pokud se jedná o restauraci, kde se kouří, opatřete stoly originálními popelníky, chybět by neměly ani živé rostliny, zajímavé květináče a vhodné osvětlení. To využijete nejen večer, ale i v případě, že provozovna postrádá dostatek denního světla. Do romantického zátiší umístěte i vonné svíce a nebudete mít nouzi o návštěvu zamilovaných párů, kteří se určitě rádi na takovém místě zdrží déle.

Proč vybírat právě gastro nábytek

Oproti standardnímu nábytku je ten gastro speciálně navržen tak, aby odolal mnohem většímu zatížení a snášel časté čištění. Na výrobu čalouněného nábytku jsou využívány speciální materiály, které disponují vlákny, které nevyblednou ani po častém umývání. U látek, které se využívají pro běžné domácnosti, dochází po nějaké době k vyblednutí a vymytí pigmentu z textilií. U gastro nábytku máte jistotu, že si čalouněný nábytek ponechá svůj půvab po dlouhou dobu.

Obrázek: www.objekta.sk

KOREKCE: Nikol Sotolářová