Parádní pokoj

Pamatujete na výraz „parádní pokoj“ z dob našich babiček? Obvykle to znamenalo obývací pokoj vzorně uklizený a vyzdobený, často však zamčený a přístupný jenom návštěvám. Ty časy jsou pryč, v dnešní době slouží obývací pokoj jako oáza pohodlí pro všechny členy domácnosti.

Praktický a stylový nábytek

Abychom se v obývacím pokoji cítili dobře, měl by být v souladu se stylem, který je nám blízký. Někdo vyznává moderní vzdušné linie nábytku, jiný se rád obklopuje historickými kousky udržovanými po generace, ale v každém případě by měl interiér sloužit našemu pohodlí. Kromě měkké pohovky či křesla je vhodným vybavením obývacího pokoje také komoda. Jde o praktický kousek nábytku, který zároveň interiér stylově podtrhne.

Ukázat či schovat?

Komody mají tu výhodu, že v jejich šuplících můžete schovat spoustu maličkostí, které chcete mít v obývacím pokoji pohodlně na dosah ruky. Například komoda bílá lesk nabízí spoustu úložného prostoru na fotoalba, důležité dokumenty, sbírku hudebních nosičů, sluchátka, časopisy atd. Její elegantní provedení navíc přímo vybízí k vystavení krásné skleněné vázy či jiného dekorativního předmětu, který vám při každém pohledu udělá radost.

Společný relax a pohoda

Obývací pokoj slouží jako místo setkávání celé rodiny. Tady pijeme kávu, povídáme si, čteme knížky a s našimi nejmenšími si užíváme pohádkový Večerníček. Ano, v dnešní době jsou televizní obrazovky součástí našich domovů a k jejich stylovému začlenění do interiéru poslouží komody pod TV. Na trhu je nepřeberné množství typů i velikostí televizních stolků, ze kterých si vybere každý.
Komody do obývacího pokoje jsou perfektním řešením, jak získat úložný prostor a zároveň zachovat interiéru vzdušnost. Už dávno odzvonilo těžkopádným sektorovým stěnám a masivním skříním s prosklenými vitrínami. Dnešním trendem je pohodlí, praktičnost a krása v jednom.