Bezbrannou 97letou důchodkyni před 10 lety obklíčila smečka velkých pitbulů. Zachránila ji její kočka

Fotografie: iStock

Starší žena se při práci na zahradě ocitla uprostřed nebezpečí. Obklopila ji smečka pitbulů. Na pomoc jí přišel nejméně pravděpodobný zachránce.

Existuje spousta příběhů, které vypráví o statečných psech, jež vstoupili přímo do ohniska nebezpečí, aby zachránili svého majitele nebo jiného milovaného člena rodiny. Méně často se však stává, že hlavní hrdinkou je kočka. Nejsou zrovna známé jako nejvěrnější stvoření. Možná je však jejich láska k lidem podceňována a nastal čas, kdy je potřeba změnit ke kočkám přístup. Zvláště po tomto příběhu.

Kočka dostála svému jménu

Celé se to odehrálo už před mnoha lety, ale přesto 97letá Sophie nikdy nezapomene, co pro ni její kočičí miláček vykonal. Kočka skutečně dostála svému jménu Tiger (Tygr) a zasáhla v děsivé situaci, kdy se její majitelka ocitla v nebezpečí. Sophie miluje práci na zahrádce. Jednoho krásného slunečného dne, kdy opět vyšla ven, aby vytrhala plevel, náhle stála tváří v tvář agresivním pitbulům.

„Vůbec nevím, jak se to stalo, ale najednou se přiřítili 4 velcí pitbulové a obklíčili mě. Chodili pořád dokola. Jeden z nich se na mě vrhl, trefila jsem ho do hlavy a on vycouval,“ řekla Sophie. Žena nedokázala popsat, jak moc byla vystrašená. Prožila skutečný teror. Když si myslela, že ji psi roztrhají, zasáhl nejméně pravděpodobný zachránce. Její kočka Tiger.

agresivní pitbul
Fotografie: Pexels

Jedna kočka proti smečce psů

Pak Sophie uviděla svou kočku Tiger, jež se rozhodla odvrátit pozornost děsivé smečky, aby svou majitelku zachránila. Tiger upoutala pozornost psů a pak běžela do garáže, zatímco ji všichni psi začali následovat a zcela zapomněli na vyděšenou ženu. To Sophii poskytlo dostatek času, aby se mohla schovat v domě. „Myslím, že jsem nikdy v životě neměla takový strach,“ řekla.

Sophie si nebyla jistá, zda její kočka setkání přežije, ale jen o pár minut později už byla Tiger zpátky a mňoukala u hlavních dveří. Nevím, co by se stalo, kdyby moje kočka nezasáhla. Je pořád u mě a vždy mě sleduje. Jsme si velice blízké, nikoho jiného nemám,“ dodala Sophie. Psi utekli od jednoho ze sousedů, který následně dostal pokutu za to, že nechal psy utéct.

Více o tomto děsivém zážitku se dozvíte ve videu níže:

Zdroj: Djurbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*