Po 2 letech byla vyřešena záhada ztraceného chlapce. Policisté nevěděli, zda se mají smát, nebo plakat

Fotografie: ProperAndPolite / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Dva roky trvalo hledání pohřešovaného chlapce. Ten se ztratil ve věku šesti let, ve chvíli, kdy byl na hlídání u své matky. Zoufalý otec po něm neustále pátral.

Rodiče malého Mikea se začali hádat ihned po jeho narození. Neustálé neshody a křik u nich doma nakonec dopadly tak, že se jeho rodiče rozhodli rozejít. Chlapce se ale nechtěl ani jeden z nich vzdát, proto se dohodli na střídavé péči. Chlapec trávil vždy týden se svojí matkou a týden se svým otcem.

Neustála to, že chlapec má raději otce

Netrvalo dlouho a Shannon si začala všímat, že její syn je mnohem raději s otcem než s ní. Měli mezi sebou zvláštní poutu, kterému nerozuměla, ale věděla, že takový vztah se svým synem nemá. Podle webu Megasvet začala na jejich vztah žárlit, a tak se rozhodla jednat. Ve své hlavě dala dohromady prapodivný plán, díky kterému by jejich pouto přerušila.

Jelikož byl Mike povoláním voják, musel často na dlouhou dobu pryč. To byla příležitost, kterou Shannon využila, a zažádala u soudu o plnou péči o svého syna. I přesto, že toho dosáhla, často slyšela syna, jak s otcem telefonuje a přeje si, aby mohl být s ním. To bylo něco, co žena neustála. Když se Mike vrátil z mise, svého syna již nenašel.

Původně si mysleli, že jdou na obyčejný večírek. Při vstupu do sálu je polil studený pot

Svého syna unesla a schovala před manželem

Žena se rozhodla, že vzájemnému styku otce se synem zamezí. Pomohla jí k tomu její maminka, malého Mika schovaly do otvoru ve zdi, který byl velikosti pračky. Chlapec zde trávil den i noc, a to po dobu dlouhých 2 let. Podle webu abcNews policie chlapce našla na základě příkazu k prohlídce domu.

Mike nemohl věřit vlastním očím, svého syna hledal po celé zemi, on byl ale ukryt za zdí domu jeho tchyně. Po tomto zjištění byly obě ženy obviněny z trestného činu, chlapec přešel do plné péče svého otce a ten se po dlouhou dobu snažil o to, aby na hrůzný zážitek alespoň částečně zapomněl. Nejedná se o jediný případ únosu malého dítěte, o podobném jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali v minulost.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]