Všichni si mysleli, že v roce 1993 zemřela. Po 30 letech, byla nalezena tam, kde vždy chtěla být

žena si utrápeně tře hlavu
Fotografie: Freepik

V životě každého se může stát, že se mu ztratí někdo blízký, a tak je zahájeno pátrání. Tato žena byla pohřešovaná, ale po 30 letech ji objevili na místě, kde to vlastně každý očekával.

Pokud je nějaká osoba pohřešovaná, je po ní zahájeno pátrání. Většinou po pohřešovaných osobách pátrají policisté, hasiči a další záchranné složky. Dále se přidávají i dobrovolníci, kteří chtějí pomoci najít pohřešovanou osobu co nejdříve. Po této ženě se pátralo opravdu dlouho a výsledek byl hodně zajímavý, protože mnoho lidí tušilo, kde celou dobu žena je.

Nejistota, strach a obavy

Ve chvíli, kdy člověk zjistí, že dlouhodobě neslyšel o někom blízkém, začne o něm shánět informace všude možně. Jakmile se ale jedná o rodinného příslušníka, který se dlouhodobě nevrátil domů, začínají mít ostatní v rodině o něj strach a obavy. Častokrát se ale stává, že se tato osoba musí nahlásit jako pohřešovaná, protože se dlouho nevrátila domů.

O pohřešované osobě vědí i ostatní

Díky tomu, že jsou dnes sociální sítě a lidé dávají na internet mnoho informací, mohou se zde objevit i fotografie s popisem pohřešovaných osob. Velikým štěstím je to, že i když někdo tuto pohřešovanou osobu nezná, může příspěvek o jejím ztracení a pohřešování sdílet dále, aby se lidé více koukali okolo sebe.

Lidé by měli koukat mnohem více okolo sebe

Pokud někdy zahlédnete příspěvek o pohřešované osobě, určitě se vyplatí ho sdílet dále, protože se tak může dostat k mnoha dalším lidem. Někteří pohřešovaní mohou být staršího věku a ve společnosti jsou dezorientovaní. Jen tím, že se společnost bude koukat více kolem sebe na ostatní, může tuto osobu někdo zahlédnout a dát policii informaci o tom, kde se nachází. Takovým způsobem se pohřešovaná osoba může dostat bezpečně zpět domů.

Žena odešla z domu a už se nikdy nevrátila

Mnoho lidí odchází z domu a vrátí se klidně i po několika dnech. Tato žena jménem Patricie Kopta pochází z Pittsburghu v Pensylvánii a jednoho dne odešla z domu, aniž by cokoliv řekla. Přišel na to až její manžel, který nahlásil její zmizení. Pan Bob Kopta řekl, že jeho manželka měla psychické problémy a vždy chtěla do Portorika, protože na tomto místě je hodně sluníčka, a to by jí mohlo pomoci.

Patricie byla objevena po 30 letech

Manžel Patricie zaplatil mnoho peněz, aby svou ženu našel. Informace o jejím zmizení se dostaly všude možně, ale Patricii nikdo nespatřil. Až po 30 letech byla žena objevena právě v Portoriku, kam vždy chtěla. Zde ji našli, jak se toulá po ulicích, avšak vůbec nechtěla mluvit o své minulosti. Patricie poté byla umístěna do pečovatelského domu, kde se postupně svěřovala zaměstnancům – a až po 30 letech bylo zjištěno, že se jedná o ženu, kterou už 30 let její manžel pohřešuje.

Zdroj: Fakt