Ponožky, kterým nechybí vtip

Když si představíme, že pod stromečkem někdo odbalí ponožky propadáme, v záchvat smíchu a připadá nám to, jako špatný vtip. Ne vždy však musí ponožky představovat nudný dárek. Nabídka dnešních ponožek, které nejenže zahřejí, ale i pobaví je bohatá. Zejména dětský sortiment nabízí neomezené množství výběru.

Ponožky se šněrováním

Roztomilé ponožky, které se tváří, jako tenisky zajistí během zimy nožkám dostatek tepla a poskytují mimo jiné dostatek pohybu i vzduchu oproti bačkorám. Některé jsou ze spodní strany opatřeny protiskluzovou plochou.

Ponožky balerínky

Ponožky, které imitují všem známé baleríny, uvítají především malé slečny. S těmito ponožkami budou zvlášť holčičky vypadat roztomile. Bílá ponožka může být posetá srdíčky, puntíky či kytičkami a ve spodní části je zobrazena bota i s páskem přes nárt.

Ponožky s 3D zvířátky

Jedná se o skvělý dárek, které potěší nejedno dítě. Kočička, medvídek, myška či pejsek vykouzlí úsměv na nejedné dětské tvářičce. Ponožky jsou většinou vyrobeny z elastanu a perfektně drží na dětské nožce a nesjíždí.

Originální dárek – růže z ponožek

Nyní opustíme dětský sortiment a nahlédneme do světa dospělých. Ponožky patří mezi důležitou součást každého šatníku. Ať už muže či ženy. Ponožky se dají darovat i vtipně a to tím, že je nedáte někomu zabalené jen do klasického papíru, ale naaranžované do růže. Jedná se o dárek vhodný pro ženu, jak na vánoce, narozeniny tak Valentýna. Růže z ponožek můžete navíc ještě ovinout hezkým svetříkem a z rukávu vytvořit mašli. O originální dárek nebudete mít nouzi.

Ponožky s nápisem

Ani muži nemusejí být ochuzeni o nějakou tu legraci. Některé ponožky nesou vtipné nápisy, jako třeba: sundej před sexem, hoď mě do koše s prádlem, ne na podlahu a podobně. Takže darovat někomu ponožky nemusí vůbec znamenat, že jde o nudný dárek bez fantazie.

Fotografie: Socks Author: Shena Tschofen licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com