Tchyně se dozvěděla, že bude babičkou. Na překvapení reagovala jako smyslů zbavená

Fotografie: Pexels

Oznámení, že pár čeká své první dítě, je vždy doprovázeno jásotem. Budoucí babička ovšem vzala tuto informaci s mnohem větší parádou.

Manželé žijící v Michiganu se dlouho snažili o dítě. Více než dva roky jim nešlo počít a oba z toho byli zklamaní. Už ani nejbližší rodina se nevyptávala, jak se jim daří ohledně dítěte. Když jim konečně oznámili velkou novinu, byli všichni příbuzní u vytržení. A mnohem více zklamaní, když žena o dva měsíce později potratila. Byla to velmi hluboká rána pro oba, která se jen velmi špatně hojila. Už se natrápili dost a nechápali, proč se jim toto děje. Radost přišla o několik měsíců později, když šla žena na kontrolu k lékaři, byla opět těhotná.

Vymysleli něco originálního

Doma to oznámila pouze svému manželovi. Ačkoliv byli oba nadšení, stále cítili strach. První zkušenost s těhotenstvím nebyla nejlepší a oni se báli o další ztráty. S oznámením čekali dlouhé čtyři měsíce. Ale aby se jim to čekání alespoň trochu vyplatilo, rozhodli se o velkolepé oznámení. Přemýšleli, jak by to mohli říct rodině. Barevné konfety znal každý a oni chtěli něco originálního. Mohli přijít i s nápisy na tričkách, ale nechtěli utrácet takové množství peněz. Muže napadla skvělá myšlenka, dát dětské oblečení do krabice.

Manželova maminka měla mít narozeniny. Ačkoliv pro ni již dárek měli, rozhodli se ji překvapit i dítětem. Koupili oblečení pro miminko a uložili ho pěkně do krabice. Snažili se i o pěknou úpravu. Celou cestu na oslavu se neskutečně těšili, až uvidí její reakci. Jakmile k ní přijeli, většina rodiny tam již byla, včetně rodičů ženy. Díky tomu mohli vzít oznámení najednou. Začali se rozdávat dary a přišla řada na ten s oznámením. Oba si sedli tak, aby měli dobrý výhled i správný úhel pro kameru. Chtěli si reakci natočit, aby měli na co vzpomínat.

Všem se líbí upřímná radost

Budoucí babička otevřela krabici. Její nadšení vygradovalo do skákání. Její prudká reakce všechny ohromila. Křičela, smála se, tančila, skákala, nadšení bylo patrné. Celá rodina pochopila, budou mít dítě. Pevně věří, že o něj už nepřijdou. Ihned se začali všichni objímat a navzájem si gratulovat. Jakákoliv oslava narozenin byla tatam. Všichni řešili jen budoucí miminko. Přáli jim to a byli nadšení za ně. Po příjezdu domů si manželé pustili video ještě jednou. Reakce oslavenkyně je pobavila natolik, že se ho rozhodli zveřejnit.

Video se ihned stalo hitem. Zveřejnili ho na portálu YouTube a lidé z něj byli nadšení. Prudká reakce se jim líbila, ženinu upřímnost všichni milovali. Je až neskutečné, jak se raduje za všechny přítomné,“ píše jeden uživatel. „To upřímné štěstí a radost hřejí u srdce. I já gratuluji,“ píše další uživatelka. Vymyslet originální oznámení ohledně nového potomka může být sice náročné, ale ty reakce za to jistě stojí.

Zdroj: Newsitamea

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]