Sen všech domácích kutilů zvaný RENOVÁTOR

O co vlastně jde? Zkušení kutilové budou pravděpodobně tušit, že jde o multifunkční nářadí. Nejde přitom vůbec o převratnou novinku. Různé multifunkční nářadí už existovalo minimálně před 40ti a více léty. Jde o pracovní pomůcku, bez které se žádný pořádný kutil neobejde. Výhodou multifunkčního nářadí je především to, že nemusíte hledat každou pracovní pomůcku zvlášť.

Zlato, neviděla jsi ty kombinačky?

Určitě už mnoho z nás žen zažila při domácích opravách od svého partnera hlášky typu: Zlato, neviděla jsi kombinačky? Podej mi prosím klíč. Kde jsou ty hřebíky? Pokud se tohle u vás opakuje pokaždé, když váš manžel něco opravuje, je nejvhodnější doba pořídit mu nejen box na nářadí, kde bude mít vše pěkně ucelené a přehledné. Ale i renovátor, který je podobný oscilační brusce, která rovněž může obsahovat sadu s příslušenstvím. Jedná se o pilu, brusku a škrabku v jednom. Při výběru si však musíte dát pečlivý pozor, od jakého výrobce nakupujete. Kvalitnější modely mají povětšinou mnohem nižší hmotnost a lepší tlumící vibrace.

Renovátor nejen pro profesionály

Renovátor využijí i profesionálové při své každodenní práci. A pak existují nejen šikovní muži, ale i ženy, které zacházejí s vrtačkou a kladívkem mnohem lépe než některý muž. No, jak se praví nikdo vás nepochválí lépe než vy sám! Jsem žena a některé tyto práce mám zvládnuté. Za svůj život jsem se několikrát stěhovala a kdo u nás maluje a renovuje, jsem právě já. Renovátor se dá použítmultifunkční nářadí jak pro denní úkony, tak složitější rekonstrukce. Pomůže vám s řezáním, krájením, leštěním, rašplováním. Řezat můžete dřevo, plasty, kovy a některé typy rovnou odsávají prach. Místo tuctu nářadí si vystačíte s jedním pomocníkem, který má výměnné nástavce. Navíc nabízí mnohem snadnější přístup k pracovní ploše a to až z osmi různých úhlů nastavení. Ať už jste muž či žena a rádi si usnadníte práci nejen v domácnosti, ale i na zahradě, neváhejte si pořídit tohoto pomocníka.