Slepá dívka zpívá jako anděl. Diváky a porotce talentové soutěže zvedla ze sedaček

dívka talent hvězda
Fotografie: Freepik

Slepé děvče se rozhodlo zúčastnit televizní talentové soutěže Amerika má talent a všechny v sále zvedlo ze sedaček. Zazpívalo dokonce dvě písničky a čekalo ji i velké překvapení.

V talentových soutěžích najdete spoustu zajímavých lidí. Často přijdou na řadu vystoupení, která vás naprosto dostanou. Nejvíce ale když se objeví někdo, kdo trpí nějakým tělesným postižením nebo vadou a má opravdový talent. Takový člověk totiž vždy vyčnívá z davu a všimnete si i jeho pokory. Přestože má složitou životní cestu, v ničem se nevzdá. Takoví lidí jdou ostatním příkladem. Porota v talentových soutěžích však o nich někdy mívá určité předsudky, a proto od nich nic velkého neočekává. Většinou je pak ale překvapená.

Sen o pěvecké kariéře

Putri Ariana se rozhodla jít do soutěže s velkým snem, a to i přes svůj opravdu velký hendikep. Je totiž téměř slepá, rozeznává pouze některé obrysy. Touží po tom stát se opravdu velkou zpěvačkou, jakou byla například Whitney Houston. Chce vyhrát cenu Grammy a vyprodávat velké stadionové koncerty. To všechno ji vedlo k přihlášení do této soutěže, protože hudba je její život, zbožňuje ji a denně se jí od malička věnuje. Dokonce i sama hraje na klavír a ve většině případů ani nepotřebuje noty.

Ohromená porota a přídavky

Po pár tónech si naprosto podmanila diváky i porotu. U některých byly vidět opravdové slzy dojetí. Porotce Howie Mandel řekl: „Víte, spousta lidí nevěří na anděly, ale myslím, že jeden právě přistál na našem pódiu. Jsi superstar.“ Simon Cowell, další z porotců, byl tak unešený z jejího vystoupení, že si vyžádal přídavek, a dívka tedy zazpívala ještě jednu písničku, kterou mu speciálně věnovala. Porotce pak dodal, že je kolem ní cítit speciální energie, kterou nedokáže blíže specifikovat.

silueta zpěváka a mikforon

Mužský sbor dohnal všechny v televizní talentové soutěži k slzám. Neskrývala je ani porota

Hvězdný závěr vystoupení

Po dokončení všech písniček následovalo hodnocení, které bylo asi všem hned jasné. Přesto dokázalo něčím překvapit. Simon Cowell se totiž rozhodl poslat dívku rovnou do semifinále a zmáčkl zlatý buzzer. Na pódiu se najednou objevilo mnoho třpytivých konfet a dívku přišli obejmout její rodiče, aby s ní tento okamžik mohli prožít. Nakonec se k nim přidal i sám Simon. Dívka překypovala štěstím, a splnila si tak jeden ze svých největších snů. Stala se hvězdou večera.

Běžte si za svým snem

Celý večer tak v sobě nesl jedno poselství. Běžte si za svým snem, ať už se vám v životě stalo cokoliv. Všichni mají možnost dosáhnout velkých věcí. Chce to jenom vytrvalost, disciplínu a práci. Můžete se také stát hvězdou svého vlastního příběhu a vyhrát nad ostatními i nad životem.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]